ZIŅAS

Grupa Indygo izsludina vēl vienu akustisko koncertu

Indygo 06.11.2014. 14:42
Progresīvā roka grupa Indygo izsludina papildsesiju Indygo Unplugged pieklusinātā skanējuma koncertam - 22. novembrī centrā "Koka Rīga".

Koncertā būs dzirdamas aranžijas dziesmām, kas tapušas 12 gadu garumā – papildinātas ar vijoles, čella, perkusiju, trombonu, saksofona, vibrofona, taustiņu un viesvokālistu radītajām skaņām, kas dažādās noskaņās vedīs sēdošo klausītāju pusotru stundu garā ceļojumā.

Grupas ģitārists Jānis Volkinšteins: “Dažus mēnešus atpakaļ, uzsākot šo projektu, vēl nespējām apjaust šī formāta un aranžiju muzikalitātes potenciālu. Šobrīd, strādājot ar dziesmām un koncerta kolektīvu (kopā koncertā piedalīsies 14 mūziķu) 6 dienas nedēļā, degam nepacietībā atrādīt Indygo vēl nesastaptās skaņās 21. un 22. novembrī. Koncertos izpildīsim arī trīs skaņdarbus no topošā skaņu ieraksta, kurš būs pirmais mūsu albums ar dziesmām tikai latviešu valodā.”

Grupa Indygo ir: vokālists Mārtiņš Vaters, ģitārists Jānis Volkinšteins, basģitārists Mārtiņš Leja un bundzinieks Miks Riekstiņš. Līdz šim grupa izdevusi trīs ierakstus – debijas albumu Indygo (2005), piecu dziesmu ierakstu Under Construction EP (2007) un nesenāko albumu Decoy (2013).
Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā. Tāpat kā 21. novembrī, arī uz koncertu 22. novembrī pārdošanā būs tikai 100 biļetes.

Foto autore – Evita Goze

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.