ZIŅAS

ŠOKĒJOŠI: Grupa Foxthroat domā, ka ir pārspējusi Wolfmother

alternative.lv 15.07.2015. 12:15
Pēc promo reklāmas rullīša un tūres pa Eiropu, latviešu grupa Foxthroat ir publicējusi ierakstu no koncerta, kurā izpilda slavenās austrāliešu grupas ''Wolfmother'' dziesmas Dimension cover-versiju.

Grupas pārstāvji atklāj, ka pēc Lielbritānijas mūzikas leiblu speciālistu novērtējuma, izlaistais live-cover dziesmai Dimension var izveidot nopietnu konkurenci grupai ''Wolfmother'' un dot iespēju puišiem nonākt pasaules mūzikas Olimpa virsotnē.

Pateicoties šim video, pēc atgriešanās no tūres, grupa noslēdza kontraktu ar Lielbritānijas leiblu Red Sky Records, stāsta grupa.

Red Sky Records pārstāv tādas grupas kā Soweto Melodic Voices, The Comfortable Jumpers, Metal Drive un dažas citas.

Pašlaik grupa aktīvi uzstājas Latvijas festivālos un gatavojas jauna mūzikas klipa filmēšanai.

Aicinām alternative.lv lasītājus izteikt domas par šo koverversiju un grupas Foxthroat muzikālo nākotni.

 

Lasi vēl

Komentāri

Ir pārspējuši. Un tas labi. Vajadzēja tik slēgt līgumu ar EMI Latvia.
"ŠOKĒJOŠI" :D
Kruti!
Nav slikti, forši, bet, šeit skatos ir kādi 7 cilvēki, kamēr wolfmother pa kādam tūkstotim, bet tas tā, tikai domāju jocīgi teikt ka - pārspējuši.
Bamberinooo 15.07.2015. 15:30
Kā var pārspēt, ja viņi nav sarakstījušī šo dziesmu?
ĀKSTI!
Vechi normal kacho!!
A kur tad ir rakstīts, ka grupa to domā? Tekstā taču uzrakstīts ka tas ir leibla novertējums :D Virsraksts laikam vienkārši lai piesaistīt uzmanību rakstam (tas gan izdevas :D )
Es uzskatu ka shi grupa tiesham ir viena no interesantakam grupam Lv par kuru tiesham varu lepoties ! dzeki spridzina ka vajag un ja kas wolfmother dziesmu nav sabojajushi bet pat man personigi vokalists vairak patik neka wolfmother!!! bet tas ir mans un manu kolegu viedoklis! vechi ta turpiniet un bus ok!
Nu ja, nu ja :)
Nez, nez par to interesantumu, personīgi liekas, ka kādu laiku neesmu dzirdējis neko tik neizteiksmīgu un neinteresantu...
Lohs esi?
Ja tas, ka man nepatīk jēls, nojāts radio pop-roks, nozīmē, ka esmu lohs, tad jā, esmu liels lohs.
Cool!
Tachu ir mums normalas grupas...!
Nav slikti
besi kā viņš "dzied".. kā no oirsas
REDZEJU kopa ar MAYBESHEWILL koncerta MP. Man gan vini patika!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.