ZIŅAS

Grupa Catalepsia koncertēs Melnajā piektdienā

Melnā Piektdiena 07.03.2016. 11:24
12. martā klubā "Melnā piektdiena" koncertu sniegs metāla apvienība "Catalepsia", kas spoži startēja LTV konkursā Supernova.

Grupas Catalepsia pirmsākumi ir meklējami 2005. gadā, kad tās dibinātājs Ervīns Francs, kas vēl būdams pusaudzis, nolēma dibināt grupu. Laika gaitā tika iets cauri neskaitāmām sastāvu maiņām, pārtraukumiem un mēģinājumiem pārtraukt grupas dalību pavisam, līdz beidzot 2014. gadā uz to brīdi izveidotā grupa saņēmās un ķērās pie debijas albuma ierakstīšanas, kas tika izlaists 2015. gada augustā. Albums "World of Cliché" ir guvis labas atsauksmes ne tikai Latvijā, bet arī citviet pasaulē, tostarp Latvijas Metālmūzikas balvu kā gada albums. Metālmūzikas balvu saņēma arī Ervīns Francs kā Gada balss.

Par lielu pārsteigumu smagās mūzikas cienītājiem "Catalepsia" pērn nolēma izmēģināt arī neierastāku uzstāšanās formātu un izturēja sākotnējo atlasi LTV konkursā "Supernova", kurā tika meklēts Latvijas Eirovīzijas pārstāvis. Catalepsia šajā konkursā uzrādīja neticami labus rezultātus ar dziesmu "Damnation", Supernovas finālā iegūstot otro vietu.

Tieši starptautiskā interese, ko grupa izpelnījās pēc debijas albuma "World of Cliché", bijis vien no iemesliem, kāpēc mākslinieki sākuši skatīties Eirovīzijas virzienā. "Mums radās vēlme parādīt sevi tiem, kuri ikdienā metālu neklausās.

Koncertu iesildīs grupa "Mono:tas" - apvienība, kurā salasījušies dalībnieki no dažādām grupām, līdz ar to ienesot skanējumā dažādus muzikālo žanru elementus. Grupas materiālam raksturīgas nestandarta uzbūves, un dzirdami sarkastiski depresīvi motīvi - post-progressive-psychedelic rock virzienā.

Līdz šim grupa vairāk strādājusi pie jaunu dziesmu izveides un prasmju izkopšanas, bet ir kāpusi uz skatuves arī dažādos Rīgas pazemes klubos un festivālā "Rupjmaize".

Koncerts sestdien, 12.martā klubā “Melnā Piektdiena”, Rīgā, Brīvības gatvē 193c.

Sākums plkst. 20:00, kluba durvis būs atvērtas no plkst.19.00.

Biļešu cena iepriekšpārdošanā no 5 eur.

 

Lasi vēl

Komentāri

Jebaķ tur bus tie stiligie monotas un mistiskie kataleptiķi. Uj bļa!! +++
IepirdTrubā 08.03.2016. 23:07
nemīz, rekur koncis tev:
Ewert and The Two Dragons ar ekskluzīvu koncertu viesosies Cēsu Fonoklubā

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.