ZIŅAS

Grindcore minifestivāls "ROT IN SMILE"

Rotten Smile/Ej Apskrieties! 25.03.2014. 10:29
25. martā klubā Nabaklab notiks grindcore mini festivāls ROT IN SMILE ar vairāku ārvalstu un pašmāju grupu piedalīšanos.

Galvenie pasākumā viesi - mince/grind grupa Camphora Monobromata no Sanktpēterburgas. Grupa dibināta 2009. gadā, šajā laikā izdevusi vairākus split ierakstus ar tādām grupām kā Agathocles, Archagatus, Violent Gorge, Mersine un vēl daudzām citām šo žanru pārstāvošām apvienībām. Grupas dalībnieki aktīvi atbalsta D.I.Y. kultūru un ir izveidojuši ierakstu leiblu "CORE rec.".Uz skatuves kāps arī mince/grind grupa SRAM no Maskavas. Dibināta 2011. gadā, izdevusi vairākus split ierakstus ar grupām Laserguys, Paucities, Baixo Calao un citām, ir leibla "Neolithic prod." veidotāji. Trešie viesi powerviolence/grind grupa Klint Eastwood no St.Pēterburga ir jauns, brutāls dažādu Pēterburgas grupu dalībnieku projekts.

Vietējais atbalsts no grupas Anal Punishment un gore grind grandiem Trauma Moralis, kas savā pastāvēšanas vēsturē jau ir snieguši vairāk nekā 100 koncertus visā pasaulē, tai skaitā lielākajā pasaules grind festā OBSCENE EXTREME.


Piesakies pasākumām: https://www.facebook.com/events/445511972249256/?ref_dashboard_filter=upcoming

Sākums: 19:00
Ieejas maksa: 3 eiro

Koncertu piedāvā ROTTEN SMILE rec. un Ej Apskrieties!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.