ZIŅAS

Green Room pirmizrāde un Parára koncerts

Spektrs 13.04.2016. 18:32
Kinofestivālā “Spektrs” savu Latvijas pirmizrādi piedzīvos viens no spraigākajiem pēdējo gadu trilleriem - muzikālais slasher “Zaļā istaba” (“Green Room”).

 

Sapņi piepildās, un dažkārt tā, kā to pat nevarējām iedomāties!-Lai nosvinētu filmas “Zaļā istaba” nonākšanu uz lielajiem ekrāniem, kinoprojekts “Spektrs” kopā ar apvienību Parára un Cēsu alus rīko vērienīgu pasākumu filmas panciskajā stilistikā - mūzika, kino un alus būs filmas pirmizrādes vadmotīvi:

Šķietami negaidīta filma no spilgta un ambicioza režisora (Džeremijs Solners, neatkarīgo hītu “Murder Party” un “Blue Ruin” veidotājs), kura pievilks skrūves ciešāk, kā viens-otrs Holivudas supergrāvējs! Stāsts par kovbojiem un indiāņiem šoreiz ir pasniegts modernā un neparastā mērcē, jo filma stāstīs par kādu garāžas pankgrupu, kurai “pietika prāta” ar koncertu uzstāties neonacistu midzenī… Nakts būs gara un asiņaina, bet skatītāji kinoteātri pametīs ar ievērojami mazāku nervu apjomu – un tas būs tā vērts! Filmas treileris: https://youtu.be/eP0Ic6-OShE

Filma neapšaubām ir viena no 2016. gada kino pērlēm, kas liks par sevi runāt vēl ilgu laiku, un kurā sev absolūti netipiskās lomās redzēsim Patriku Stjuartu, Antonu Jelčinu un Imogenu Putsu.

Godinot filmas atmosfēru, pirmizrādes apmeklētāji nokļūs īstā panku koncertā, kur par muzikālo daļu parūpēsies post-panka apvienība Parára ar seansam ekskluzīvu mini-koncertu. Divu bundzinieku četrrocīgie ritmi un ģitāru viesuļi, kas mijas ar žanram raksturīgu vokālu, ievadīs filmas spraigajās noskaņā.  Savukārt par alu (un kas tas par konci bez alus?) gādās mūsu lieldraugs Cēsu alus!

Viens ir skaidrs - šāda seansa festivāla vēsturē vēl nav bijis, un tik drīz vairs arī nebūs, tapēc ļoti gaidam jūs svētdien, 17. aprīlī, 19:00 k/t “Kino Citadele” 2. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/240802/

 

Lasi vēl

Komentāri

skeptiķis 14.04.2016. 11:58
Štrunts tas četrroku bundzinieku ansamblis Parara. Acīmredzot kāds pazīst Cēsu alus mārketibga daļas vadītāju :-)
skeptiķis 14.04.2016. 11:59
Filmā panki, bet kino iesilda kaut kādi lohi...
Panki netusē ar I Love You Records, tas nu točna.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.