ZIŅAS

Ghettozloba aicina uz koncertu un videoklipa prezentāciju

Ghettozloba 15.05.2016. 15:39
Sestdien, 28.maijā, klubā "Nabaklab" notiks grupas "GhettoZloba" koncerts un jaunā videoklipa prezentācija.

Īsi pirms paradzētā koncerta notiks Ghettozloba dziesmas “Paliec dzīvs” video prezentācija, kurā apkopoti spilgtākie un emocionālākie mirkļi no grupas pirmā studijas albuma "Pamats sirdsmieram" koncertsērijas 2014.gada nogalē Valmierā, Rīgā, Smiltenē, Jelgavā un Liepājā.

Ghettozloba: “Paldies visiem, kuri nāca uz koncertiem, atbalstīja un teica labus vārdus - gan atpazīsiet arī sevi kādā kadrā! Tencinām par uzņemšanu vietas, kur mēs spēlējām un filmējām - Smiltene Alternative, DEPO, Krogs "Aptieka", Teātra Vīna Studijai, Melno Cepurīšu Balerijai un Fontaine Palace! Priekā Age Of Stones, Līdz Pēdējam un ILLA par kompāniju! Paldies Rihardam Rudzim par video montāžu!"

Ar šo video Ghettozloba simboliski noslēdz albuma “Pamats sirdsmieram” posmu, un jau augustā sāk darbu pie jaunā materiāla savam otrajam studijas albumam.”

28. maija koncertā uz skatuves kāps arī hardcore apvienība "United and Strong", bet par uzbudinošu noskaņojumu starp grupām un pēc koncerta rūpēsies DJ Grautinsh. Piesakies pasākumam šeit

Lasi vēl

Komentāri

Ehh, bija laiki.. Nabaklabs vēl dzīvs!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.