ZIŅAS

Galerijā Noass uzstāsies Velns Viņu Zin

Velns Viņu Zin 18.06.2018. 10:20
Trešdien, 20. jūnijā, peldošajā mākslas galerijā "Noass" uzstāsies tumšās instrumentālās mūzikas grupa "Velns Viņu Zin".

Grupa "Velns Viņu Zin" savu darbību sākusi 2016. gada nogalē, apvienojoties 3 mūziķiem, kuri joprojām vai kādreiz spēlējuši un guvuši pieredzi tādās apvienībās kā "OGHRE", "Lie Lie Sister," "Marta Migla", "Pyro Trees". 

Pavasarī grupa izdeva albumu "Posts", kurā iekļautas 5 instrumentālas kompozīcijas tumšās noskaņās, apvienojot post-metal, drone un blackgaze skanējumu, kas papildināts ar balsīm no kinofilmām. Skaņdarbu galvenā tēma ir par cilvēka attiecībām ar sevi, saviem līdzcilvēkiem un pasauli sev apkārt. "Velns Viņu Zin" ieguvusi portāla alternative.lv mūzikas balvu kā Labākā jaunā grupa. Debijas albums "Posts" pieejams visos lielākajos straumēšanas servisos un bandcamp: 
https://velnsvinuzin.bandcamp.com/ 

Galerija "Noass" atrodas AB Dambī 2, ieeja koncertā bez maksas. 

Lasi vēl

Komentāri

VVZ : Varu norakstīt tavu mājasdarbu?
Tesa : Ok, tik uzraksti tā lai vienādi... :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.