ZIŅAS

Galapagai grupu cīņu Latvijas fināls

JVEart 05.06.2013. 19:44
Uz fināla cīņu Latvijas 1.rokkafejnīcā 7.jūnijā plkst. 22:00 tiksies pašmāju mūziķi Crow Mother, Burned In Blizzard, Slivers Cross un Pyro Trees, lai pēdējā cīņā izšķirtu, kura no grupām ir pelnījusi iespēju šī gada augustā uzstāsies Lietuvas lielākajā festivālā Galapagai.

Līdz 13.maijam ikviena Baltijas mūzikas grupa vismaz trīs cilvēku sastāvā varēja pieteikties cīņai par šīs vasaras kāroto balvu - iespēju uzstāties uz “Feel free” skatuves Lietuvas lielākajā rokmūzikas festivālā Galapagai. Drosmi mesties cīņā izrādīja 24 grupas no Latvijas, 20 grupas no Lietuvas un 13 grupas no Igaunijas.

Veicot divas priekšatlases kārtas, tapa zināms, ka fināla koncertā 7.jūnijā uz Latvijas 1. rokkafejnīcas skatuves Reiterna namā, Rīgā tiksies pašmāju daudzsološās rokzvaigznes - Crow Mother, Burned In Blizzard, Slivers Cross un Pyro Trees. Pēc cīņām finālistus un viņu fanus ar uzstāšanos sveiks smagā kalibra apvienība The Factor. Ieeja koncertā no plkst. 21:00, tā sākums – plkst. 22:00. Ieeja bez maksas.

Fināla koncerta laikā grupu atbalstītāji un viesi ar klātienes balsošanu varēs noteikt savu vakara favorītu. Sacensībās par uzvarētājiem tiks pasludināta tā mūziķu grupa, kura kopvērtējumā būs ieguvusi vislielāko punktu skaitu, summējot koncerta un balsošanas platformas rezultātus. 

Tikmēr aktīvi turpinās interneta balsošana Latvijas un Igaunijas finālistiem balsošanas platformā.

Grupu cīņas organizē Galapagai festivāls kopā ar mūzikas instrumentu vairumtirgotājiem Rock Distribution un vienu no lielākajiem mūzikas instrumentu un skaņu sistēmu ražotājiem Peavey. Konkursu tehniski atbalsta dizaina aģentūra JVeart. 

Galapagai ir starptautisks rokmūzikas un izklaides festivāls, kas ik gadu mūzikas fanus pulcē uz Zarasai ezera salas Lietuvā. Festivāla 10 gadu vēsturi veido dučiem mūziķu, kuru vārdi izskanējuši ne tikai Baltijas, bet arī visas pasaules mūzikas aprindās. Festivālā Latviju savulaik ir pārstāvējuši R.A.P., Opus Pro un Aisha, Triānas Parks, The Hobos, Laime Pilnīga un citi. Šogad festivāls noritēs no 2. līdz 3.augustam un tajā muzicēs iemīļotie Astro’n’out, Instrumenti, The Sound Poets, Relicseed un Trendkill Method. 

 

Lasi vēl

Komentāri

Fināla koncerta laikā grupu atbalstītāji un viesi ar klātienes balsošanu varēs noteikt savu vakara favorītu. - Šāds vē'tējums man nekad nav bijis saprotams. It sevišķi pasākumos kur ir bezmaksas ieeja.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.