ZIŅAS

Gaidāms virtuves kabarē apvienības Gapoljeri jubilejas burziņš

Gapoljeri 18.02.2016. 15:13
Sestdien, 20. februārī, klubā "Četri balti krekli" norisināsies virtuves kabarē apvienības "Gapoljeri" piektās gadadienas koncerts.

Nedēļas nogalē gaidāms virtuves kabarē apvienības "Gapoljeri" jubilejas burziņš

 Piektdien, 20. februārī, plkst. 23.00 literāri muzikālajā klubā "Četri balti krekli" (Vecpilsētas ielā 12) norisināsies virtuves kabarē apvienības "Gapoljeri" piektās gadadienas koncerts. Pasākumā kā viesmākslinieces piedalīsies arī latviešu aktrises Zane Dombrovska un Agnese Cīrule.

"Gapoljeri", iespējams, ir vienīgā muzikālā apvienība Latvijā, kas sagaidījusi savu piekto jubileju bez albuma. Tomēr "Gapoljeri" noteikti ir spilgtākā ne tik ļoti jauno aktieru un viņu draugu muzikālā apvienība rajonā starp cietumu un kapiem.

Piecu gadu jubilejas lielkoncertu virtuves kabarē apvienība "Gapoljeri" svinēs īpašā vietā – leģendārajā naktslokālā "Četri balti krekli", kur dabūjams Anatolija Kreipāna mīļākais kokteilis "Rasā ābolītis", kur aizvien var sajusties kā īstā zaļumballē un kur sporta apavi un treniņtērpi itin nemaz nav cieņā. Aicināti visi, kas ir vismaz 21 gadu jauni.

"Gapoljeri" jubilejas burziņš krietni atšķirsies no iepriekšējiem koncertiem ar to, ka līdz tam būs norisinājušies septiņi mēģinājumi", uzsver "Gapoljeri" pārstāvis Aleksandrs Gapoljers. "Lielkoncertā tiks atskaņotas vecas, jaunas, labas, lieliskas un diskutablas muzikālās kompozīcijas, uz skatuves kopā ar puišiem kāps arī viņu komunālā dzīvokļa kaimiņi – Zane Dombrovska un Agnese Cīrule, Kaspars Aniņš un citi!"

Muzikālās apvienības "Gapoljeri" pirmssākumi meklējami 2009. gada nogalē, kādā Rīgas komunālā dzīvokļa virtuvē. Studiju laika bohēma, divi aktiermākslas studenti un ģitārists: viens spēlē, otrs ļaujas brīvās apziņas plūsmai līdz brīdim, kad virtuves karstumā kāds šo improvizāciju piefiksē "digitālajā skaņas ierakstmašīnā" – un tā tas turpinās jau 5 gadus. Kur tik grupa nav viesojusies šo 5 gadu laikā – Ventspilī, Gēteborgā, Rostokā, Valgā, Vitebskā, Kauņā, Detroitā un, jā, arī Daugavpilī viņi nav bijuši!

Kā zināms, grupas "Gapoljeri" sastāvu veido piecas dramatiskas personības - vokālists Kristians Kareļins, basģitārists Artis Drozdovs, bundzinieks Normans Bārbals, kā arī ģitāristi Māris Kurtiņš un Normunds Zālamans. Vezumu stumt palīdzējis arī Kaspars Aniņš, Toms Grīnbergs, un Millers – tas, kurš Česlavs.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.