ZIŅAS

Frailty svinēs debijas albuma jubileju un izdod dziesmu

Frailty 12.12.2018. 09:40
15. decembrī Melno Cepurīšu Balerijā grupa “Frailty” svinēs debijas albuma “Lost Lifeless Lights” jubileju.

Pašmāju doom/death metal grupa Frailty radusies 2006. gadā, gadu gaitā grupa nobruģējusi stabilu vietu pašmāju smagās mūzikas skatuvē. Grupas kontā trīs pilnie albumi – “Lost Lifeless Lights” (2008) , “Melpomene” (2012) , “Ways Of The Dead” (2017) , pašmāju Metālmūzikas Gada balvas – “Gada Grupa” , “Gada Albums” , aktīva koncertdarbība gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Tieši ar debijas albumu „Lost Lifeless Lights” 2008. gadā grupai aizsākās ceļš uz atpazīstamību plašākai publikai – tostarp, ārzemju. Tuvojoties “Frailty” pirmā albuma desmitgades koncertam, grupa saviem klausītājiem piedāvā jaunu, bet savā ziņā arī "vecu" dziesmu “The Cold Beyond”.

Dziesmas sākotnējā versija tika sarakstīta pirms gandrīz desmit gadiem, vienā laikā ar grupas debijas albuma “Lost Lifeless Lights” (2008) materiālu, bet toreiz tā netika iekļauta albumā. Pirms pāris gadiem grupa dziesmu atjaunoja un iekļāva koncertu programmās, bet šogad to beidzot ierakstīja un kā pilntiesīgu sava mūzikas kataloga eksemplāru piedāvā klausītājiem.

“The Cold Beyond” uzrunā nāves un pēcnāves jautājumus, aicinot klausītāju izvērtēt savu dzīvi un tās nenovēršamo kustību pretī lielās patiesības mirklim, kurā visi ir vienlīdzīgi. Vienlaikus “The Cold Beyond” kalpo kā tematisks ievads “Frailty” jaunajam albumam, kurš klajā nāks nākamgad. 

Koncertā izskanēs grupas albums “Lost Lifeless Lights” pilnā garumā, reizē, šis arī grupas pēdējais koncerts šogad.

Albuma desmitgadei par godu, grupa sarūpējusi melomāniem mazu pārsteigumu – ļoti ierobežotas tirāžas disku ar remāsterēto albumu un papildziesmu.

Koncerta sākums 22:00, iesildošajā daļā psihedēliska black metal grupa no Igaunijas – “Lengenu”. Biļetes vietnē ticketshop.lv.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.