ZIŅAS

„Frailty” publisko divus video un aicina uz lielkoncertu.

ian 30.04.2013. 12:46
Pašmāju grupa „Frailty” ar video taisīšanu sāka aizrauties aizgājušā gada sākumā, uzfilmējot albuma „Melpomene” video treilerīti, mazliet nestandarta, jocīgu, ar norautām beigām, paliekot atbildi parādā, ko grupa ar to vai šo video ir gribējusi teikt.

Tikpat simbolu pilns, abstrakts un eksperimentāls video sekoja dziesmai „Thundering Heights” – par kuru grupa izpelnījās divējādus viedokļus – „dziesma laba, video s..” un „origami metal” . Tas gan neietekmēja video iekļūšana „Alternative.lv Gada Balva” video nomināciju pieciniekā.

„Wendigo” – grupas ģitārista Jēkaba videoversija dziesmai „Wendigo” – mazliet skarbāk pasniegta tematika par cilvēkēdājiem. Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Par ēdājiem, kas gatavi apēst bez sāls, it īpaši dienās, kad pasaule ir kļuvusi pārlieku nervoza un neprognozējama.

„Underwater” – ironiska pasmiešanās pašiem par sevi un drūmo muzicēšanas žanru. Protams, video, kā simbolu spēle, ar kontrastiem par mūžam aktuālo tematiku, ar kuru bieži vien saskaramies katru dienu, tiesa, neiedziļinoties, bet steigā paskrienot garām.

Lielkoncerts „Antithesis III: tumšāka ir tikai nakts” notiks 27. jūnijā, klubā „Melnā Piektdiena” – doom metal kultūrai un mākslai veltīts koncerts, kurā spēlēs:

„Evoken” – ASV funeral doom leģendas kopš 1992. gada, pirmo reizi Rīgā, ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs.
„Evadne” – melodisks doom metal no Spānijas, arī šī grupa Rīgā viesosies pirmo reizi.
„Ophis” – viena no divām Vācijas doom metal žanra grupām, kas ļoti daudz koncertē un šogad izdod jaunu albumu.

Skatuvi muzikāli rotās arī pasākuma vaininieki - „Frailty” un vēl kāda pašmāju grupa, kuras nosaukumu grupa izziņos mazliet vēlāk.

Vairāk informācijas par pasākumu un biļetēm

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.