ZIŅAS

Foto atskats: Indygo koncerts Fonoklubā

Alternative.lv 05.09.2021. 13:38
Sestdien, 4. septembrī, Cēsu Fonoklubā koncertu aizvadīja grupa Indygo, kas pavisam nesen laidusi klajā jaunu singlu "Skats pa logu".

Indygo aizvadītajā klusuma periodā, kas saistīts ar starptautisko lielķibeli, ir cītīgi strādājušie pie jaunrades, kuras pirmais vēstnesis ir dziesma "Skats pa logu". Lai atrādītu sastrādāto un jau labi zināmos gabalus, enerģiskais trio viesojās Cēsu Fonoklubā.

"Pie dziesmas ieraksta mēs, mīļuprāt, atkārtoti sadarbojāmies ar talantīgo skaņu inženieri, producentu un mūziķi Gati Zaķi (Instrumenti, "TRU" music studio). Ieraksta process norisinājās ļoti nepiespiesti un super radoši, ar Gati ir ļoti viegli sastrādāties, viņš lasa mūziķu domas,” komentē grupas līderis Mārtiņš Vaters.

Fonoklubā pēc vairāk nekā pusotra gada pauzes ir atsākušies koncerti "agrākajā" jeb "zaļajā" formātā, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus. Septembrī Cēsu iestādē ir paredzēti koncerti ar Chris Noah (11. septembris), kā arī metāla vakars ar Mindesign un Stagnant Project (17. septembris).

Koncerta foto atskatu meklē šeit.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.