ZIŅAS

Fonoklubs pārceļ koncertus un slēdz klubu

Alternative.lv 13.03.2020. 14:09
Atsaucoties uz valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, tuvākajā laikā “Fonoklubā” paredzētie koncerti, kuru skaitā arī grupas “Carnival Youth” uzstāšanās, tiek pārcelti. Tāpat, ieturot atbildīgu rīcību, apmeklētājiem tiek slēgts klubs.

Pievienojoties aicinājumam palikt mājās un ierobežot jaunā koronavīrusa Covid-19 izplatību, pirmo reizi vienpadsmit gadu laikā Fonoklubs nedēļas nogalē būs slēgts. Starp pārceltajiem masu pasākumiem šobrīd ietilpst dīdžeju turnejas atklāšanas pasākums Two on Tour, kā arī grupas Carnival Youth uzstāšanās, par kuru jauno norises laiku tiks atsevišķi ziņots.

"Gan grupas, gan dīdžeji ir saprotoši un šāda rīcība visiem šķiet absolūti loģiska," pastāstīja Fono programmas direktors Marts Sildniks. "Protams, ceram uz iespējami ātru situācijas normalizēšanos, tāpēc, lai pasteidzinātu procesus, atsaucamies amatpersonu aicinājumam neapmeklēt masu pasākumus. Jo cītīgāk sabiedrība ievēros piesardzības pasākumus, jo ātrāk varēsim atgriezties normālā režīmā. Kad tas būs noticis, apsolām nosvinēt ar pamatīgu ballīti,” sola Sildniks.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

6.aug
ceturtdiena

Zobens un Lemess 2020

Bauskas pilskalna parka estrāde, Pilskalna iela, Bauska, Bauskas nov.
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS