ZIŅAS

Fonoklubā uzstāsies "The Stanleys"

FonoKlubs 16.07.2013. 14:53
Piektdien "Fonoklubā" savas Eiropas turnejas ietvaros uzstāsies apvienotā Austrālijas un Norvēģijas grupa "The Stanleys".

 

"The Stanleys" ir austrāļu Marka Di Renzo un Džeimija Horsburga, kā arī norvēģa Tomasa Dāla sadarbībā radusies grupa. Lai pietiekami kvalitatīvi ierakstītu tās debijas albumu "Always", grupa pavadīja smaga darba stundas studijās Oslo, Parīzē, Pertā un Sidnejā, kas rezultējās ar gala rezultāta atskaņošanu Londonas radio 2, kā arī vairāk kā 90 koledžas radio stacijās ASV. 

Albums iznāca 2012. gadā, kam sekoja veiksmīga pasaules tūre teju visā pasaulē. Šajā vasarā grupa sniedz koncertus ASV un Eiropas festivālos, kā ietvaros viesosies arī "Positivus", taču pirms tam ar bezmaksas koncertu atrādīsies "Fonokluba" auditorijas priekšā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.