ZIŅAS

„Fonoklubā” uzstāsies igauņi „Tenfold Rabbit”

FonoKlubs 03.01.2013. 12:51
Piektdien, plkst. 22. Cēsu „Fonoklubā” ar bezmaksas koncertu pirmo reizi viesosies jaunā, bet perspektīvā un daudzsološā Igaunijas indie apvienība „Tenfold Rabbit”.

2011. gada rudenī grupu dibināja četri mūziķi, kuri pieredzi un zināmu atpazīstamību Igaunijā bija uzkrājuši jau iepriekš, tai skaitā darbojoties kino nozarē. Līdz ar pirmā singla „Oblivion” izdošanu, „Tenfold Rabbit” saņēma plašas publikas simpātiskas, kas vainagojās ar ievērojamiem panākumiem pašu mājās, tai skaitā uzstājoties pat valsts prezidenta rezidencē.

Latvijas publikai kvartets nav svešs, jo šovasar to bija iespējams klausīties arī festivālā „Positivus”. Grupas uzstāšanos vislabāk raksturo kvalitāte un aizrautība ar mūziku, par ko varēsiet pārliecināties jau šajā vakarā „Fonoklubā”.

Par dejām un ballīti pēc koncerta gādās rezidents Dj Winamp. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.