ZIŅAS

“Fonoklubā” šovakar piestās “Ziemassvētku jampadracis”

19.12.2014. 12:47
No 18. līdz 20. decembrim savā ikgadējā tūrē ar nosaukumu “Ziemassvētku jampadracis” dodas divas pašmāju pankroka grupas All Day Long un PND, šovakar piestājot Cēsu Fonoklubā.

„Ziemassvētku jampadracis” norisinās jau piekto gadu, nedēļas nogalē pirms Ziemassvētkiem, un katru reizi grupas cenšas koncertēt vismaz vienā Latvijas pilsētā, kurā līdz šim to kopā, vai pat nekad, nav darījušas. Šogad tādas pilsētas ir divas – Daugavpils un Valmiera. Pirmo reizi koncerttūrē gaidāms papildinājums – „All Day Long” un „PND” visos koncertos pievienosies jaunā, enerģiskā pankroka apvienība „Gateris”.

„Ziemassvētku jampadracis” 18. decembrī norisināsies Daugavpilī, klubā „Artilērijas pagrabi”, 19. decembrī Cēsīs, „Fonoklubā”, bet tūre noslēgsies ar koncertu Valmierā, „Unfinished Skyscraper” sestdien, 20. decembrī.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.