ZIŅAS

Fonoklubā smagais vakars ar somiem What Awaits Us

Alternative.lv 11.01.2019. 12:42
Piektdien, 11. janvārī pulksten 22:00 Cēsu “Fonoklubā” tiks aizvadīts smagais vakars ar Somijas metalcore apvienības “What Awaits Us” dalību. Ieeja koncertā būs bez maksas.

“Esam priecīgi 2019. gada janvārī atgriezties Latvijā. Pagājušajā reizē, kad 2016. gada rudenī šeit viesojāmies, mēs ļoti labi pavadījām laiku,” pauž grupas pārstāvji. Sagaidāms, ka koncertā skanēs dziesmas no grupas jaunākā albuma “Anomaly”, kā arī labākie skaņdarbi no apvienības debijas veikuma “Awake”.

Koncerts “Fonoklubā” ir plānots bez maksas, savukārt tā sākums sagaidāms 22:00. Pec grupas uzstāšanās par tālāko vakara gaitu gādās dīdžejs Kalvis Amantovs.

Latvijas turnejas ietvaros somi piestāja arī klubā “Republika” 10. janvārī, savukārt 12. datumā viesosies Liepājas “Fontaine Palace”.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.