ZIŅAS

Fonoklubā sestdien uzstāsies TESA un So Lucid Electric Feel

Alternative.lv 16.04.2019. 13:57
Cēsu “Fonoklubā” 20. aprīlī pulksten 21:00 uzstāsies zināmākā Latvijas postmetāla apvienība “Tesa”, kā arī blūzroka grupa “So Lucid Electric Feel”. Par pasākuma muzikālo noformējumu vakara gaitā gādās Uldis Rudaks.

 

Kaut arī “Tesa” ir uzstājusies citos “Fono” rīkotajos pasākumos, savā pastāvēšanas gaitā vairākkārt ciemojoties Cēsīs, “Fonoklubā” tā uz skatuves kāps pirmo reizi. 2005. gadā dibinātās grupas sastāvu veido Kārlis Tone, kā arī Jānis un Dāvis Burmeisteri, kuri iepriekš līdzdarbojušies tādu grupu sastāvos kā “In.Stora” un “Kriegopfer”.

Savas darbības gaitā tā ir izdevusi trīs albumus un divus EP, kas rezultējušies uzticamā fanu lokā kā Latvijā, tā arī ārpus tās. “Tesa” ir vairākkārt atzīmējusies ar turnejām ārpus Latvijas, kā arī viesošanos festivālos. Īpaši ir jāatzīmē grupas koncertturneja, dalot skatuvi ar populāro ASV apvienību “Neurosis”.

Koncertu atklās blūzroka grupa “So Lucid Electric Feel”, kas savu darbību aizsāka vien 2015. gadā, taču jau ir aizvadījusi vērā ņemamu skaitu koncertu, kā arī uzvarējusi festivāla “Playground” konkursā.

Pēc koncerta par rokmūzikas ballīti turpinās gādāt dīdžejs un žurnālists Uldis Rudaks. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.