ZIŅAS

Fonoklubā sestdien norisināsies jubilejas Nekvalitatīvās Mūzikas Nakts

Alternative.lv 03.01.2020. 10:00
Sestdien, 4. janvārī pulksten 20:00 Cēsu Fonoklubā sāksies tradicionālā Nekvalitatīvās mūzikas nakts, kura šogad svin savu desmito pastāvēšanas gadu. Vakara gaitā uz Fono skatuves kāps astoņi ansambļi un viens dīdžejs.

Mākslinieku sarakstu šogad veido dziesminieki Zaķis, un Edža Niknais, kā arī grupas Grautiņa laimīgā sagadīšanās, Kabanos, Aptiekas bēru ansamblis, Sems un Prērijas Kaucēji, Seksuālie fanātiķi un Meinards. Par dejām vakara gaitā gādās dīdžejs Nenotveramais Atriebējs.

Šis pasākums būs īpašs ar mūziķa Edža Niknā atgriešanos uz skatuves, kurš aptuveni pirms dekādes guva plašu atpazīstamību ar tādām dziesmām kā Lauztās lūpas (feat. Shalle), Pirmais puika pagalmā, Rīta stienis un daudzām citām.

Nekvalitatīvās mūzikas nakts ir humora un pašironijas piepildīts vakars, kurā savām muzikālajām fantāzijām vaļu dod gan pavisam nepieredzējuši, gan profesionāli mūziķi. "Šis gads atšķiras ne tikai ar jubilejas faktoru, bet arī ar to, ka pirmo reizi netika izsludināta pieteikšanās, jo, tuvojoties pasākumam, interese no mūziķiem bija tik liela, ka pasākuma programma tika piepildīta ļoti laicīgi," pastāstīja Fonokluba programmas direktors Marts Sildniks.

Sakarā ar piepildīto nakts programmu, klubs strādās pagarinātā režīmā un savas durvis vērs jau pulksten 20:00.

Lasi vēl

Komentāri

Andris Brīnums 03.01.2020. 13:30
Super pasākums!!!
Seksuālais Fanātiķis 03.01.2020. 13:54
Izsaka savu viedokli!
Akceptēju 03.01.2020. 14:09
Super viedoklis!
Ralfa R. un puiku nebūs? ;(
Jā.. galvenais, lai sviests ir cieņā un uz normālu mūziku ir tukšas zāles. :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.