ZIŅAS

Fonoklubā piestās Ziloņi no neptūna

Fonoklubs 27.11.2014. 09:38
Piektdien, 28. novembrī, plkst. 21:00 Cēsu “Fonoklubā” norisināsies bezmaksas koncerts ar Igaunijas grupām “Elephants from Neptune” un “Slippery Slope”, kā arī pašmāju “Cacophonics”.

“Elephants from Neptune” ir viena no uzlecošajām Igaunijas rokgrupām, kas savā salīdzinoši neilgajā pastāvēšanas laikā jau ir aizvadījusi koncertus kopā ar “Red Hot Chilli Peppers” un “Kaiser Chiefs”, kā arī aktīvi koncertējusi ārpus dzimtenes, vairākas reizes viesojoties arī Latvijā.

“Igaunijas mūzikas balvai” vairākkārt nominētā apvienība oktobrī ir nākusi klajā ar savu otro studijas albumu, kura prezentācijas ietvaros vīri dodas turnejā, savā maršrutā iekļaujot arī Cēsis.

Tāpat ne pirmo reizi Latvijas publikai atrādīsies Tallinas alternatīvā roka trio “Slippery Slope”. Kopš dibināšanas 2009. gadā tā klajā ir laidusi 4 singlus un, līdzīgi kā “Elephants from Neptune”, vairākkārt nominēta Igaunijas mūzikas ierakstu balvām. Grupa savā skanējumā apvieno gan alternatīvās mūzikas pazīmes, gan melodiskās “indie” vēsmas, to pasniedzot enerģiskā un ļoti kvalitatīvā izpildījumā.

Koncertu papildinās grupa, kas uz Latvijas alternatīvās skatuves ir savākusies pēc ilgākas klusuma pauzes - punk apvienība “Cacophonics”, kuri pirms radošās pauzes bija regulāri Cēsu rezidenti un “Fonokluba” viesi.

Koncerta sākums plkst. 21:00; ieeja bez maksas.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.