ZIŅAS

Fonokluba regeja vakarā uzstāsies Lietuvā populārie Ministry of Echology un Horens

Alternative.lv 25.11.2019. 08:45
Šajā sestdienā Cēsu Fonoklubā norisināsies regeja vakars, kurā uzstāsies Lietuvas zināmākā regeja apvienība Ministry of Echology, kā arī dīdžejs Horens Stalbe, kurš pazīstams arī kā grupas Riga Reggae līderis.

Grupā Ministry of Echology darbojas septiņi dalībnieki, kuru mājas ir Lietuvas galvaspilsēta Viļņa. Apvienības mūzika ir raksturojama kā roots reggae un elektroniskās regeja mūzikas stilu sintēze, bet to dzīvajā izpildījumā nebūs vīlušies arī rub-a-dub un rokmūzikas fani.

Viņu jaunākais albums Mixed Feelings tika izdots 22. novembrī Zona Music ierakstu izdevniecības paspārnē. Pirmais singls no jaunā albuma ir pagājušā mēnesī publicētā dziesma Big Question. 

Nupat grupa publicējusi arī otro albuma singlu Belly Hungry. Grupas vokāliste Dominika Kriščiūnaite (Dominyka Kriščiūnaitė) par jauno singlu saka: "Šī dziesma ir par sāpīgām un neērtām tēmām, tajā pašā laikā tās tiek izdziedātas spilgtos toņos. Kad šī dziesma tapa, šķiet visiem grupas dalībniekiem trūka naudas iztikai. Dziesmā ir jūtama folkmūzikas ietekme un tās vārdi ir līdzīgi lietuviešu tautas dziesmai, kura vēsta par brāļa, tēva, mātes dzīvi. Visi smagi strādā, taču nevienam nenākas viegli nomaksāt dzīvokļa īri un nosegt pārējos dzīves izdevumus. O, brāl, cik daudz apkārt ir pārgurušo!"

Ministry of Echology tika dibināta 2009. gadā, apvienojoties Lietuvas galvaspilsētas labākajiem regeja mūziķiem un divām lieliskām vokālistēm. Nebaidoties no sabiedrības reakcijas, grupa dzied gan par sociālām tēmām, gan arī mīlas stāstiem, kā arī par dzīvi Viļņā. Līdzīgi kā pasaulē slavenākajās regeja dziesmās, grupas vēstījums ir saprotams jebkurā valodā.

Dienu pirms Cēsu koncerta Ministry of Echology ar koncertu viesosies arī Tallinas Pagalmā Rīgā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.