ZIŅAS

Fonoklubā Jūdas graši un Zaķis

Fonoklubs 07.01.2014. 11:09
Atzīmējot "Fonokluba" "Nekvalitatīvās mūzikas nakts" piekto gada dienu, krāšņo grupu sarakstu papildinās arī Jūdas graši un Zaķis

11. janvārī skatuvi pārņemot izdomai, stilam un atdevei, “Nekvalitatīvās mūzikas nakts” audiālam baudījumam pulcēs tādas apvienības kā “Sems un Prērijas Kaucēji”, “Odze un Irsis feat. Zirneklis feat. Latvānis”, “Royal Cocks” un “Seksuālie Fanātiķi”. Savukārt piektās jubilejas faktoru pastiprinās viesmākslinieki “Jūdas graši” un dziesminieks Zaķi. 

“Nekvalitatīvās mūzikas nakts” ir lieliska iespēja iegūt zināmu skatuves pieredzi pavisam jauniem censoņiem, kā arī atmest jebkādas mākslinieciskās robežas jau pieredzējušiem mūziķiem, tāpēc ir īpašs prieks, katru gadu redzēt interesi no pieredzējušiem un tiešām labiem mūziķiem,” pastāstīja pasākuma organizatori, kuri arī pauda nelielu vilšanos, ka interesi par iepriekš izsludināto pieteikšanos neizrādīja pašmāju TV šovu zvaigznes.  

Pasākuma sākums sestdien ir plānots plkst. 22:00. Ņemot vērā jubilejas faktoru, ieeju uzsauc klubs.  

Lasi vēl

Komentāri

MārcisŠ 08.01.2014. 17:35
Duets Sandra arī būs!
es arī māku pirst ar roku, es arī esmu mākslinieks? :D:D:D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.