ZIŅAS

Fono Cēsis nosauc pilnu festivāla programmu

Alternative.lv 18.06.2019. 13:30
Mūzikas festivāls Fono Cēsis, kas norisināsies Cēsis 813 svinību laikā 19. un 20. jūlijā, nosauc otrās dienas mākslinieku sarakstu, kuru starpā arī zināmā pašmāju apvienība The Sound Poets, kā arī viesi no Izraēlas – Age is a Box.

Sestdien, 20. jūlijā, uz Fono Cēsis skatuves kāps tādas grupas kā Laika suns, The Sound Poets, Chris Noah, cēsnieki Franco Franco, So Lucid Electric Feel, Haralds Sīmanis, kā arī Izraēlas mākslinieki Age is a Box. Otro dienu uz Fono Cēsis skatuves atklās vietējā grupa Tonick.

Sestdienas pirmajā pusē papildus grupām uz skatuves kāps arī apvienības Brīvrunu projekts un Comedy Latvia.

Jau iepriekš ziņots, ka pirmajā festivāla dienā uzstāsies Skyforger, Dzelzs vilks, Laime pilnīga, Riga Reggae, All Day Long un Doni Tondo.

"Šobrīd varam uzskatīt, ka grupu saraksts ir pabeigts un jaunas grupas izziņot netiek plānots, taču jau tuvākajā laikā informēsim par galvenās skatuves dīdžejiem, kuri ballīti turpinās līdz rīta gaismai, kā arī “Fonokluba” programmu festivāla nogalē," norāda programmas direktors Marts Sildniks. "Tāpat ir sagaidāmi arī vairāki jaunieviesumi Fono Cēsis norisē, kurus plānojam paziņot, nākot tuvāk festivāla datumiem," norāda Sildniks.

Pasākuma lokācija šogad atradīsies par Smilšu laukumu dēvētajā Uzvaras bulvārī 22, kur tas norisinājās arī pērn un 2014. gadā. Arī šogad "Fono Cēsis", sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centru, būs bezmaksas pasākums.

Šo gadu laikā tas ir norisinājies trīs dažādās vietās. Pasākums tiek rīkots kā kādreizējā mūzikas un sporta festivāla Fonofest tradīciju turpinājums, kas savu darbību pārtrauca 2012. gadā. Iepriekšējos gados Fono Cēsis ir uzstājušies tādi mūziķi kā britu folkroka zvaigzne Frenks Tērners, Ewert and the Two Dragons, Skyforger, Astro'n'Out, Pērkons un daudzi citi.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.