ZIŅAS

Fono Cēsis nosauc bezmaksas festivāla norises vietu un laiku

Fono Cēsis 04.04.2019. 11:38
Gadskārtējais mūzikas festivāls “Fono Cēsis” apstiprina savu norisi 19. un 20. jūlijā – "Cēsis 813" svinību laikā – par “Smilšu laukumu” dēvētajā Uzvaras bulvārī 22.

Festivāla rīkotāji mākslinieku sarakstu vēl neatklāj, taču sola publicēt pirmos vārdus jau tuvāko nedēļu gaitā. Sagaidāms, ka arī šogad uz galvenās skatuves kopskaitā kāps teju 20 grupas un mākslinieki.

 “Katru gadu cītīgi apspriežam festivālam piemērotāko norises vietu. Šogad esam lēmuši, ka otro gadu pēc kārtas to rīkosim “Smilšu laukumā”. Eksperimentēšana ar norises vietu ir viena no priekšrocībām, kas rodas, rīkojot festivālu pilsētas centrā,” pastāstīja viens no festivāla rīkotājiem Marts Sildniks.

 “Turpinot tradīcju un sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centru, “Fono Cēsis” būs bezmaksas festivāls,” pastāstīja Sildniks.

 Pasākums notiks sesto gadu pēc kārtas, kuru gaitā tas ir norisinājies trīs dažādās lokācijās. Tas tiek rīkots kā kādreizējā mūzikas un sporta festivāla “Fonofest” tradīciju turpinājums, kas savu darbību pārtrauca 2012. gadā. Iepriekšējos gados “Fono Cēsis” ir uzstājušies tādi mūziķi kā britu folkroka zvaigzne Frank Turner, “Ewert and the Two Dragons”, “Skyforger”, “Astro’n’Out”, “Pērkons” un daudzi citi.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.