ZIŅAS

Fono Cēsis izziņo dīdžejus un telšu pilsētu

Alternative.lv 15.07.2019. 16:29
Jau 19. un 20. jūlijā startēs bezmaksas festivāls Fono Cēsis, kas norisināsies Cēsis 813 svinību laikā. Tas divu dienu gaitā pulcēs tādas grupas kā Skyforger, The Sound Poets, Dzelzs vilks un daudzas citas. Abus vakarus oficiālā ballīte norisināsies gan festivāla norises vietā, gan Fonoklubā. Tāpat pilsētas viesiem tiks nodrošināta labiekārtota telšu pilsētiņa.

Fonoklubā dejas un dīdžeju priekšnesumi norisināsies gan iekštelpās, gan vienīgo reizi šajā vasarā – arī āra terasē. Piektdienā par muzikālo noformējumu atbildēs Funky dj Elegant, kā arī Aigars Sukurs jeb dīdžejs 130db. Savukārt sestdienā ballīti uzturēs dj All-Viss un radio Pieci.lv ētera persona Artis Volfs.

Uz galvenās Fono Cēsis skatuves pēc grupu koncertiem par mūziku gādās duets no Rīgas dīdžeju skolas Dubra un PM2THEAM piektdien, savukārt otrajā vakarā – dīdžejs Aspirins, kurš cēsniekiem atmiņā aizvien ir ar grandiozo ballīti pērnajā gadā.

"Līdz ar katru festivālu mēs sagaidām aizvien vairāk viesus no citām pilsētām, tāpēc jau tradicionāli, sadarbojoties ar Cēsu svētku rīkotājiem, aicinām interesentus nakšņot labiekārtotā teritorijā, kas būs paredzēta tieši telšu celtniecībai," aicina festivāla pārstāvis Marts Sildniks. Kaut arī pašvaldības policija nodrošinās regulārus reidus, lai uzraudzītu drošību un kārtību telšu teritorijā, patstāvīga apsardze tajā netiek plānota, tāpēc pārstāvi aicina vērtīgas mantas bez uzraudzības neatstāt.

Telšu pilsēta atradīsies Bērzaines ielas 4 pagalmā, kas atrodas vien pārsmits metrus no Fonokluba un aptuveni vienu kilometru no Fono Cēsis norises vietas.

Jau ziņots, ka šogad festivālā Fono Cēsis uzstāsies tādas grupas kā Skyforger, The Sound Poets, Dzelzs vilks, Laika suns, Chris Noah, Franco Franco, Laime pilnīga, Riga Reggae, All Day Long, Haralds Sīmanis, Age is a Box (Izraēla), So Lucid Electric Feels, Doni Tondo, Tonick, kā arī Brīvrunu projekts un komiķu apvienība Comedy Latvia.

Arī šogad Fono Cēsis, sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centru, būs bezmaksas festivāls. Jau ziņots, ka šogad pasākums atgriezīsies par Smilšu laukumu dēvētajā Uzvaras bulvārī 22. Festivāls notiks piekto gadu, turpinot kādreizējā mūzikas un sporta festivāla “Fonofest” tradīciju.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.