ZIŅAS

Finnish Threesome Rock Tour Rīgā un Liepājā

Finnish Threesome Rock Tour 09.10.2015. 10:55
15. oktobrī klubā "Depo" un 16. oktobrī Liepājas "Fontaine Palace" piestās somu grupas "Manzana", "Luxury Toys" un "Riot Club".

Manzana ir viena no Somijas female fronted vadošajām grupām un viņu mūzika ir postmoderna hārdroka, lipīgu melodiju, punk stila vokālu un industriāla metāla kombinācija. 12 gadu ilgajā darbības laikā, grupa ir izdevusi četrus albumus, desmit reizes bijuši koncerttūrēs Eiropā un arī Baltijas valstīs, izpelnoties ievērību undergrounda vidē. Manzanu tūrēs var satikt serbu pankroka klubiņā, vācu rokeru ballītē vai Latvijas disko naktsklubā; viņi nakšņo kā komfortablās viesnīcās, tā aukstā tūres busiņā un izbauda koncertturnejas dzīvi visā košumā, jo visu ko dara, dara mūzikas mīlestības labad.
Šoruden gaidāms grupas piektais studijas albums.

Luxury Toys ir rokenrola kvintets no Lahti, kas savā mūzikā modernā skanējumā savij klasisko roku un popu. Viņu lieliskajās dziesmās dzirdēsiet mežonīgas, skaļas ģitāras, uzbudinošus ritmus un arī saldas melodijas. Puišu pirmatnējā enerģija un harizma liks jums mesties trakos dančos! Grupa teic, ka viņi īsto rokenrola garu ir paņēmuši pie rokas un izveduši ārā no muzeja, kur tas esot kādu laiku mitis.
Luxury Toys nupat izdevuši savu otro albumu „The Rest is Noise”.

Riot Club ir eksplozīva grunge, roka un alternatīvā metāla formācija no Tamperes. Grupai raksturīga agresīva, bet prasmīga spēles maniere un viņi izpelnījušies klausītāju atzinību par savām pirmklasīgajām dziesmām un patieso atdevību mūzikai. Puiši Eiropas klubu skatuves kārtīgi iepazinuši jau 2013. gada tūres laikā un ir absolūti gatavi jauniem iekarojumiem.
2012. gadā iznāca grupas EP „Feedback” un šoruden gaidāms jauns ieraksts ar nosaukumu „Hollow”.

Finnish Threesome Rock Tour Facebook. Piesakies Depo pasākumam šeit!

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.