ZIŅAS

Festivāls „Pagalms” aicina pieteikties mūziķus

PagalmsFest 19.03.2014. 11:18
Festivāls „Pagalms”, kurš 4. un 5. jūlijā jau trešo gadu norisināsies Turaidā, izsludina gadskārtējo mūziķu pieteikšanās konkursu.

Konkursa mērķis ir aicināt gan sevi pierādījušos, gan arī jaunos māksliniekus uzstāties uz „PagalmsFest” lielās vai DJ skatuves, tādējādi atbalstot festivāla koncepciju un ideju, kā arī veicinot alternatīvās un „underground” kustības attīstību un popularizēšanu Latvijā, informē festivāla pārstāvji.

Pieteikumu konkursam var iesniegt ikviena Latvijas grupa, taču uzsvars tiek likts uz alternatīvo, roku, poproku, u.c. Organizatori sola, ka tiks izskatīts jebkurš iesūtītais pieteikums.

Ar konkursa nolikumu, pieteikumu un termiņiem ir iespējams iepazīties šeit.

Festivāls sevi pozicionē kā „underground” un apmeklētāju vidū vienmēr ir radījis patīkamu atmosfēru un vidi, kurā ikviens jūtas labi. Festivāls šogad norisināsies 4. un 5. jūlijā Turaidā, „Grotiņos”.

Vairāk informācija un aktualitātes festivāla facebook un twitter profilos.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.