ZIŅAS

Festivāls Laba Daba svinēs 10. jubileju!

Laba Daba 08.12.2017. 09:47
Starptautiskais mūzikas festivāls "Laba Daba" 2018. gadā notiks no 3.augusta līdz 5.augustam. Sāksies biļešu tirdzniecība.

Festivāla organizatori, pasākumu aģentūra "Pareizā ķīmija" un "Radio NABA" pauž prieku par tuvojošos apaļo jubileju: "Esam gandarīti par to, ka mums ir iespēja svinēt kopā būšanu ar festivāla komandu, māksliniekiem un apmeklētājiem jau 10 gadus. Īpaši laikā, kad kultūras dzīve Latvijā ir piesātināta. Šogad ar jubilejas dāvanām mēģināsim iepriecināt ne vien paši sevi, bet arī mūsu apmeklētājus. Biļetes par 10,00 Eur noteikti nebūs šī gada festivāla vienīgais patīkamais pārsteigums."

Līdzīgi kā citus gadus, tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri: regejs, etno folks, roks, elektronika, punk, ska un cita mūzika, ko izpildīs gan pašmāju mūziķi, gan mākslinieki no ārvalstīm. Iespējams šogad skatuves papildinās arī akustiski priekšnesumi Līgatnes dabas takā. Kopā plānots, ka uzstāsies aptuveni 90 mūziķu apvienības, dīdžeji un individuālie mākslinieki. Lielākā daļa no tiem – mūzikas grupas, no kurām vairāk nekā desmit būs viesi no ārvalstīm. 2018.gadā festivāla papildprogramma (sporta turnīri, tirdziņš, kino, teātris, radošās darbnīcas u.c.) tiks atsvaidzināta ar jauniem un festivālā neredzētiem dalībniekiem.

Pirmssvētku laikā sākas arī pirmo festivāla biļešu tirgošana Biļešu servisa kasēs.  Pirmajiem pircējiem biļetes tiks piedāvātas par īpašo jubilejas cenu – 10,00 Eur. Šīs cenu kategorijas biļešu skaits ir ierobežots. Tiklīdz tās tiks izpirktas, tirdzniecībā būs festivāla biļetes par jau ierastajām, draudzīgajām cenām. Līdz februārim tās būs iegādājamas par 29,00 Eur.

Biļetes no 10.decembra plkst. 10.00 ir pieejamas Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Šobrīd tirdzniecībā būs festivāla biļetes visām festivāla dienām. Grupu biļetes tirdzniecībā būs no marta, kad tiks izziņoti pirmie mākslinieki. Savukārt vienas dienas biļetes būs pieejamas no jūlija, kad būs zināma festivāla programmas sadalījums pa dienām. Tiek saglabāts arī vecuma slieksnis, līdz kuram ieeja festivālā, vecāku pavadībā ir bezmaksas. Biļetes nav nepieciešams bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot).

Lasi vēl

Komentāri

vaaaaau
Labdabiigais 08.12.2017. 10:08
Žēl, ka mākslinieku kuplums sarucis ar gadiem, skatuves arī sarūk, tā pati kraukļa ligzda..
Bet arī pašu gribētāju ir palicis mazāk, un cenas augstākas. Cerams, ka uz jubileju būsim parūpējušies par labu festivālu, gan jūs, gan mēs!
... jo laba daba vienmēr #1!
Guntars Račs 09.12.2017. 17:36
Toties MICREC jau 20 gadu jubileja bija!
Elita Mīlgrāve 09.12.2017. 19:18
Jā, mums mikrekā tik forša jubilejas ballīte bija, neatceros kā beidzās!
Žēl, ka jau pirmajā pārdošanas sekundē biļetes pa 10eur nebija iespēja iegādāties. Reklāmas triks?
Guntars Račs 10.12.2017. 14:00
Es gan atceros, kā ballīte beidzās... ;)
Pirmajiem diviem biļete par 10e ,cik jauki. Laikam šogad arī nebraukšu.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.