ZIŅAS

Ratniekos notiks festivāls Laba Daba

Laba Daba 01.08.2014. 10:00
Ilgi gaidītais starptautiskais mūzikas festivāls Laba Daba jau no 1. līdz 3. augustam atkal priecēs savus klausītājus atpūtas kompleksa ''Ratnieku'' pļavās.

Nemainīgi būs pieejamas četras galvenās skatuves, radio Naba ''Ej Apskrieties'' skatuve un, pirmo reizi, dzīvā mūzika būs dzirdama arī LABA DABA chill-out zonā.

Kopumā gaidāms plašs ārvalstu mūziķu klāsts: grupas un muzikālās apvienības no Jamaikas, Francijas, Kanādas, Ukrainas, Somijas, Lielbritānijas, Vācijas, Gvinejas, Izraēlas, Igaunijas un Krievijas. Galvenais festivāla viesis šogad būs reggae mūzikas pirmrindnieks Lee „Scratch” Perry no Jamaikas, kuram šogad apritēja 78 gadi.

Festivālā uzstāsies arī pašmāju grupas. Gan tādas, kas jau vairākkārt kāpušas uz LABA DABA skatuves, gan tādas, kas festivālā viesojas pirmo reizi un tādas, kas ir tikko izveidojušās. Šogad festivālā gaidāmi vairāki projekti, kas atkal apvienojušies tikai vienas vasaras festivāliem un koncertiem. Kā arī gaidāmi dažādi muzikāli pārsteigumi un ierasti skaņdarbi netradicionālos izpildījumos. Pilna muzikālā programma pieejama oficiālajā LABA DABA mājas lapā:

Gaidāma arī nopietna paralēlā programma skatuvju programmām. Apmeklētāji varēs baudīt gleznotājas Ievas Nagliņas un mūziķa Kristapa Krieva audiovizuālo performanci ''Aina'', kurā tiks apvienota mūzika un vizuālā māksla. Tāpat kultūras baudītāji varēs novērtēt leļļu teātra pieaugušajiem izrādi ''Dienas varonis'', Vara Klausītāja režisētā zīmējumu izrāde ''Vilks'', kurā apvienotas māksla, mūzika, režija un scenogrāfija. Nemainīgi strādās arī dabas materiālu radošās darbnīcas, hennas un tetovējumu darbnīcas, tirdziņš, kino zālīte, krūšu atliešanas darbnīca, pirts un pirtnieki, māla darbnīca un daudzas citas.

Šogad gaidāma plaša sportiskā programma: ierastie futbola un volejbola turnīri, burbuļfutbols – futbola spēle, kuru spēlē piepūstās bumbās tērpti spēlētāji, skeitborda nodarbības un pieredzējušu skeitbordistu paraugdemonstrējumi, krokets.

LABA DABA 2014 vēl vairāk aktivitāšu tieši jaunajām ģimenēm. Darbosies bērnu māja ''Laba vieta'', ''Babyroom'' mazuļu terase un īpašajā telšu pilsētiņas ģimeņu zonā būs dažādas aktivitātes vecākiem ar bērniem, nedaudz klusākās noskaņās. Par šīm aktivitātēm vairāk informācijas un programma atrodama šeit: http://www.labadaba.lv/festivala-programma/aktivitates/cala-telts/.

Biļetes uz festivālu pieejamas Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv. Līdz ceturtdienai (ieskaitot) biļetes par zemākām cenām pieejamas arī Vecrīgas klubā ''Nabaklab''. Ar ISIC atlaižu karti biļetes iespējams iegādāties pirms festivāla. Jaunas biļetes ar ISIC kartēm festivālā uz vietas iegādāties nebūs iespējams. Ar ISIC karti iegādātās biļetes jāuzrāda kopā ar derīgu ISIC karti, pretējā gadījumā, tiks lūgts atmaksāt biļešu starpību.

Foto: Justīne Panteļējeva, Veto Magazine

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS