ZIŅAS

Festivāls Laba Daba izziņo daļu pašmāju mūzikas programmas

Laba Daba 01.03.2016. 16:21
Festivāls "Laba Daba", kas notiks no 5. līdz 7. augustam Līgatnes pagasta Ratniekos, izziņo pirmos pašmāju un ārzemjju māksliniekus.

Šobrīd jau apstiprināta lielākā daļa mūzikas programmas, un kā pirmās, festivāls min pašmāju un kaimiņvalstu mūzikas apvienības: „Zāle”, „Tehnikums”, „Zig Zag”, „Oranžās brīvdienas”, „Nē”, DJ Krankenwagen”, „Rīta stienis”, „Pupociklu vasara”, „Rūsa”, „Jauno Jāņu Orķestris”, kā arī lietuviešus „Spichki”, kuri šogad apvienojušies pēc vairāk kā piecu gadu pauzes, un igauņu mūziķus „St. Cheatersburg” un „Kali Briis Band”. Pirmie divi pārsteigumi noteikti ir apvienības „Čipsis un Dullais” koncerts kopā ar Alisi Josti, kā arī leģendārās grupas „Dzidriņas megasistēma” apvienošanās par godu festivālam.

Drīzumā „Laba Daba” izziņos arī dažus no šīgada festivāla īpašajiem ārvalstu viesiem. Tāpat šobrīd tiek gatavots muzikāls pārsteigums no līdz šim festivālā nedzirdēta latviešu mākslinieka. Savukārt no 15.marta būs pieejamas arī pirmās grupu biļetes.

Nemainīgi tiks piedāvās dažādas regeja, etno-folka, roka, elektro un citas mūzikas variācijas gan no Latvijas, gan ārvalstīm, būs arī bagāta papildprogramma ar radošām, aizraujošām un izzinošām aktivitātēm visām paaudzēm. Šogad gaidāmas arī izmaiņas skatuvju izvietojumos. Mainīts tiks arī lielās Lāča skatuves novietojums, lai sestdienas sporta sacensības, kuru laukumi līdz šim bijuši pie lielās skatuves, varētu noritēt veiksmīgāk.

"Laba Daba" ir starptautisks mūzikas festivāls, kas norisināsies Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā „Ratnieki” Līgatnes pagastā augusta pirmajā nedēļā, no 5. līdz 7. augustam. Uz sešām skatuvēm būs skatāmas vairāk kā septiņdesmit dažādu mūzikas novirzienu grupas un DJ apvienības. Paralēli muzikālajam piedāvājumam, festivālā darbosies dažādas radošās un izzinošās darbnīcas visām paaudzēm. Šis festivālam būs jau astotais norises gads.

 Biļetes ir pieejamas Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Šobrīd tirdzniecībā ir biļetes, kuru cena ir 35Eur. Tiek saglabāts arī vecuma slieksnis, līdz kuram ieeja festivālā, vecāku pavadībā ir bezmaksas. Biļetes nav nepieciešams pirkt bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot).

 

Lasi vēl

Komentāri

Vēl varētu pievienot Gelausy, Backflow, Dzelzs Vilks
Vēl vajaga Ojārs Pauls (bijušais Raimonds) :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.