ZIŅAS

Festivāls KLANG sāk pūļa finansējuma kampaņu

alternative.lv 12.01.2017. 13:38
Rokmūzikas festivāls "KLANG", kas pirms mēneša nāca klajā ar paziņojumu par darbības pārtraukšanu, vērsušies pie mūzikas faniem un atbalstītājiem.

"Vēl pavisam nesen paziņojām, ka šogad darbību vairs neturpināsim. Zinājām, ko darām, lēmumu vienā dienā nepieņēmām; izsvērām kaudzi "par" un "pret", kā arī rēķinājāmies ar dažāda veida sekām pēc šāda soļa. Taču nevienā brīdī nezinājām to, ka KLANG pārtrūkšana izraisīs tik jūtamu disonansi visu - gan apmeklētāju, gan grupu vidū. Īsā laikā esam bijuši spiesti vēlreiz pārdomāt visu un secināt, ka ir vēl viena iespēja, kuru vēl joprojām neesam pamēģinājuši ar mērķi tomēr turpināt pirms 4 gadiem iesākto misiju," vēsta ziņojums festivāla Facebook lapā.

Vietnē ticketshop.lv iespējams iegādāties biļete par cenu 25 eiro. Lai "KLANG" notiktu, festivāla rīkotāju mērķis ir līdz 12. martam savākt nepieciešamos 20 000 eiro. Ja šo summu neizdosies savākt, nauda par nopirktajām biļetēm tiek atgriezta pircējam pilnā apmērā.

Pirms otrā festivāla gada tapušu interviju ar festivāla organizētājiem atradīsi ŠEIT

Konkrēts norises datums vai vieta vēl nav precizēta.


Lasi vēl

Komentāri

Norises vietai slikta aura;
Mitrā laikā smird pēc līķa;
Rīkotāji regulāri saliek "savējos" un paši sevi spēlēšanai labākos laikos;
Trūkst izpratnes par pasākumu rīkošanu;
Kontingents pēdējos gados mainījies no "savējiem" uz pāķu dauņiem, kuri meklē kasīkli, lai izkautos...
Domāju, ka nesavāks 20 pakas...
vietas nav, datuma nav, makslinieku nav, bet naudu jau grib... veiksmi
...........' 12.01.2017. 14:26
Ja bus slayer, bus izpirktas biletes :D
KLANGS, lai pārceļ uz Jaunolaini =))))
Nigērijas Princis 12.01.2017. 14:36
:D
.........' 12.01.2017. 14:46
Vajag slayer :D
labāk smiltene alternative jeb rupjmaize
Nigērijas Princis 12.01.2017. 15:11
Tad jau labāk Freezi atgriezt.
Tas, ka tava grupa nav paņemta spēlēt festā tāpēc, ka spēlē troksni nenozīmē, ka organizatori kaut kur liel savējos. Turklāt nosauc reizi, kad abu organizatoru grupas ir spēlējušas vislabākajos laikos.
Gudri dirst nav malku cirst. Turpini īdēt un pēc līķa sāks smirdēt arī no tevis.
Nav naudas - nav festivāla. Entuziastu pulciņš sen izbeidzies un nez kāpēc kaut kādas rupjmaizes un smiltenes arī vairs nenotiek. Kapēc tā? Nav intereses. Būs interese - būs iniciatīva un būs tie, kas naudu sametīs. Nebūs - tātad nahren tas klangs te kādam vajadzīgs. Īzī pisī
Labi rūkts.
Kur tad šobrīd ir visi tie,kuri pieprasīja Klangu? Veseli 2 cilvēki nopirkuši biļetes,satriecošs skaits! Nezinu,kurš,normāli domājošs cilvēks,pirks biļeti uz koncertu,par kuru nezina,kad notiks,kur notiks un kas uzstāsies!
Kam tad tur tā nauda īsti ir nepieciešama,Rakovska tūrēm vai Klangam?
-> tātā 12.01.2017. 21:50
Tu lasīt nemāki?
Neies jau tak teikt patiesību,ņemot vērā,ka jāpērk kaķis maisā.
Kas ir,ko neviens nepērk? :D :D :D :D :D :D :D Izgāšanās,ne festivāls,būtu labāk sevi nepazemojuši,neesat jau tik īpaši,lai kāds saziedotu 20 tūkstošus. Beidzot varat palūkoties,kas ir īstie draugi un kuri ir grupas+1 ,lai izskatītos,ka festivālā kāds ierodas.
-> tātā 13.01.2017. 00:18
Ā, tātad tu te postulē, ka organizatori un biļešu tirgtājs melo? Tā kā krāpjās? Un vēl sāc iepīt savos aperējumos konkrētus uzvārdus?
Edgar, paraksties ar savu vārdu nevis bultiņām
Trūkst izpratnes par pasākumu rīkošanu +
Ko jūs īdat pamuļķi? Negribat nepērkat un neejat uz festu, neviens nespiež un tie, kas gribēs, ja gribēs, piemetīs savu naudu. Man šis fests neinteresē, bet aizdomāties līdz tam, ka man šeit jānāk un jādirš par to kā citi cilvēki tērē savu naudu ir vienkārši dirsā. Gan jau esiet tie paši, kas čīkst par to, ka nav festu... Vai arī Rakovskis kaut kad nav paņēmis jūs spēlēt. Lasot šos komentārus sāk gribēties, lai ron the star saraksta kādu jaunu ateju, tad vismaz smieklīgi komentāri...
Ron The Star studijā!
pisģets2 13.01.2017. 19:20
Joprojām tikai 2 biļetes!!!
Festivāls foršs,bet žēl,ka organizatori dzīvo ilūzijā,domājot,ka visi tagad pirks biļetes. Nebūs tā. Tā gadās,ja ieslīgst lielos parādos pa puspasauli,neviens vairāk neizdos šo naudu.
Nu bet tu vispār izlasīji to kas rakstā bija rakstīts? Festivāls tika atcelts, šis ir izveidots tādēļ, ka cilvēki īdēja, ka fests tiek atcelts un to tomēr vajag. Kā tu vari parakstīt, ja tu lasīt nemāki?
pisģets2 13.01.2017. 22:08
Kur tad ir tie pircēji?
Ron the star pa 50 eur varbuut var sarunaat?
Iziņot pirmo mākslinieku Ronu un tad jau pielasīsies ar laiku arī citi.
Ron the Star 14.01.2017. 13:47
Ron the star studijā. :D Lūdzu,mīzaļi. ;)
Ron The Star
oficiali pirmās dienas Hedlainers
var nepatikt ideja par naudas vākšanu festivālam,bet festivāls nekad nav bijis katastrofa,lai tajā aicinātu ronu,organizatori nav debīli
Otto fon bismarks. 14.01.2017. 14:46
Tik daudz atblastītāju, rociņas turētāju bija FB, kad vajadzēja tikai parunāt par to cik žēl. Kad arī jādara, tad 2 biļetes no visiem tik sanāk. Nožēlojami mēs Latvieši esam.
Ne*irs, otiņ, 14.01.2017. 15:22
pats vien klangu nodevi, ja neesi #2
Ashes you leave 14.01.2017. 16:29
lasot starp rindiņām, iespējams variants ka galvenais klangists ir kādam parādā 20 štukas un atmaksas termiņš ir marta vidus. slīcēji ar ķeroties pie katra salmiņa.
Jā, nu itkā jau var ticēt godam un kā piemēru ņemt pagājušos gadus (preces ziņā). Taču, parasti, crowdfunding ir tā, ka tu zini ko tieši pērc, labākajā gadijumā vēl kapēc tieši tāda summa vajadzīga. Šeit tik solījumi, ka sametiet, sametiet un būs. Vienreiz biju uz Klang. Vienreiz. Attiecīgi arī balsoju par pasākuma pastāvēšanu (izskatās, ka tomēr nepastāvēšanu) ar savu maku, jo ne uz vienu no nākamajiem Klangiem man braukt vairs negribējās. Es te, gan jau, gudri diršu, piržu dīvānā un tiešām neko arī neesmu sasniedzis dzīvē, bet izskatās ka es tiešām neesmu vienīgais kam šāda formāta (un te var atkal strīdēties, ka ņem tik savējos un gadu no gada grupu liste īpaši nemainas, jo tieši tā arī es domāju) festivāls nav vajadzīgs.
Rakovskis 15.01.2017. 07:02
Cienījamie komentētāji,
paldies par jūsu nesavtīgo laika ziedošanu mūsu (mēs esam divatā, nevis es viens, kā kādam labpatīk domāt) akcijas apspriešanai. Prātā neienāca, ka tas varētu izvērsties šādi, bet no otras puses - nekādu pārsteigumu. Acīmredzami nekas šajā vidē jau gadiem nemainās un, kas baisi, laikam ar' nemainīsies. Gribas Eiropas līmeņa festivālu, bet maksāt par šāda festivāla apmeklējumu negribas. Gribas, lai Latvijā kaut kas notiek, bet iesaistīties un piedalīties tā veidošanā negribas. Redziet, nav jau traģēdija - katrs dzīvo kā grib, kā māk un rūpējas tikai par to, lai viņam labi un pats galvenais - izdevīgi. Normāli. Kā tagad populāri teikt - tā visur notiek. Dzīvojat tā, tikai pēc tam nevajag uzstājīgi virināt neapmierināto muti un kaut ko ēteriski apcerēt no "kā būtu, ja būtu", "trūkst tas, šis, vēl kaut kas" un tamlīdzīgām sērijām. Nav vīziju, mērķu un, pirmkārt, neatlaidīga individuāla (tik lielās lietās kā festivāls - arī kopēja) darba - nav rezultāta. Un diemžēl, diemžēl tā patiesība ir tieši šāda un ne citādāka. Pat neatkarīgi no tā, cik gudrs izskatās komentārs portālā.
Bez naudas nevar rīkot festivālu. 4 gadus mēs to darījām; vēlme visu laiku pašiem piemaksāt tūkstošus par jūsu/mūsu kopējo izklaidi pazuda kopā ar naudu, kuru pēc katra festivāla atražojām visos iespējamos veidos. Nolēmām pārtraukt to darīt. Tas, ka mēs katru reizi riskējām un darījām visu bez neviena vērā ņemama sponsora un faktiski bez jebkāda iepriekš pieejama budžeta, cerot uz labāko scenāriju - tā bija mūsu iniciatīva un izvēle, kādas vairs nebūs. Nav naudas - nav festivāla, jo nav iespējas uzaicināt nevienu pašu hedlainu, rīkot masveida reklāmas kampaņu dažādos segmentos un papildināt festivāla saturu ar kvalitatīvu, jēgpilnu un saistošu apmeklētāju prasībām atbilstošu māksliniecisko saturu. Tas, ka to nesaprotiet, negribiet saprast - tā ir jūsu darīšana, bet tā nesaprašana nav pilnīgi nekāds arguments diskusijā par festivāla organizāciju. Bet pieņemsim, ka mēs esam stulbeņi, nemākam rēķināt un mums, kā jau te tika pausts, trūkst izpratnes par festivāla organizēšanu. Kuram ir izpratne un kurš var ierosināt, kā šo izdarīt pareizi un tā, lai mums visiem ir interesanti? Kurš var paskaidrot, kā rīkot festivālu, kurā jābūt Eiropas līmeņa grupām, kurš nemaksā vairāk par 25 EUR uz abām dienām un kuram nav iespējams no valsts budžeta izkāst naudu? Varam padiskutēt par lietu, par tematu? Jums noteikti ir jābūt kaut kādām spārnotām, spožām idejām, ja varat tik intensīvi kritizēt un norādīt uz trūkumiem. Tiesa, dažs man acīs nevar ieskatīties; pat te jūs lāga savu vārdu nejēdzat uzrakstīt, stādīties priekšā. Cerības galīgi čābīgas, bet varbūt kādam izdodas. Jā, un tos argumentus "man tev te nekas nav jāpaskaidro/jāpierāda" un tamlīdzīgi varat mierīgi vēstīt kaut kur citur. Bet varat, protams, arī te. Vien nostiprinās iespaids, ka neko vairāk par taustiņu klabināšanu jūs vienkārši nespējat.
Tiem, kuriem vajag censties mani aizvainot vai kaut kā norādīt uz to, kāds (iedomāties atbilstošu epitetu) es, viņuprāt, esmu - nu, mīļie, lai jums veicas! Vien dažreiz aizdomājos: diez, jūs visu laiku šādi uzvedaties? Sēdēt un rakstīt anonīmus komentārus internetā un vēl piedevām ne par tematu... Pienāk un pasaka: Edgar, tu esi lohs. Nu, padiskutēsim; pastāstīsiet man, ko es jums tādu drausmīgu un nepiedodamu esmu nodarījis, ka bez tādas bērnudārznieku slapstīšanās nevar vīrišķīgi parunāties.
vienreiz jau bija līdzekļu vākšana kādai tūrei pa US. cilvēki meta naudu pret solījumiem par merču katram, kas dos konkrētu summu. indiegogo, ja nemaldos. tūre bija, merčs nē. tagad atkal pirkt kaķi maisā? #idontthinkso
Edgar,tu laikam nenojaut,ka to vien proti ,kā ņemt tūkstošus no cilvēkiem un nekad tos neatdot. Daži labi aizgājuši kapā jau,priecājies,ka parāds nav miroņiem jāatdod. Kad pienāks diena,kurā sāksi visiem pa vienam atdot savus parādus,tad arī tevi sāks cienīt.
-->LOL ,neviens nav redzējis merčus un nekad arī neredzēs.
Par to mīzšanu taisnība. Kādu laiku atpakaļ uz Stabu vai Bruņinieku (neatceros) ielas bija noparkots buss tieši tik debīli, ka apkārt bija jāiet pa braucamo daļu. Āreče - izkāpa no tā Rakovskis. Gribēju pateikt - Tu, Rakovski, esi lohs, bet nomīzu un gāju pa braucamo daļu. Patiess stāsts. +par tiem papistajiem tūkstošiem, arī kādu laiku atpakaļ pa TV bija intervija ar Guntaru Sraču, šis teica ka esot ieguldijis nesūdīgu naudu šajā talantīgajā jaunēklī, bet lai arī talantīgs jaunietis esot, diemžēl šo naudu Srača kungs jau esot norakstījis.
Īstenībā es gan tikai troļļoju. Viss kārtībā. Lai arī nesanāk, tomēr kāds kko dara. Novēlu mums mazāk dirst (un nemīzt kā man) un Rakovska kungam neņemt visu tik ļoti pie sirds, itsevišķi jau alternative.lv komentārus - mēs taču pasmejamies uz 5 min., neliec dvēselītei mēnešiem tapēc sāpēt.
Es varu piekrist par to, ka būtu jauki zināt kaut vismaz vienu mākslinieku, kurš uzstāsies.. Ja jau tiek rakstīts, ka gan mūziķi, gan apmeklētāji raudājuši socportālos.
+ sponsorus gan jau arī ir iespējams sarunāt. Bet tā diemžēl nav tēma par kuru manas zināšanas ļautu diskutēt.
Es savu biļeti nopirkšu. Katrs lai dara kā grib un kā māk. :)
Nu viens ir zināms- Ron The Star! Nedomāju, ka viņam būtu kas pret uztāšanos šajā pasākumā.
Rakovskis 15.01.2017. 18:29
Par "kaķi maisā".
Kā jau rakstīju iepriekš, pirms tam mēs darījām tā, ka lielu daļu sarunājām uz godavārda, vienojāmies ar dažiem partneriem, salikām pilnu sarakstu ar grupām; gaidījām, kas notiks un pēcāk izstrēbām visu, kas strebjams. Tātad, nebija līdzekļu, kurus riskējām (ne)atrast procesā. Tagad vairs tā neesam gatavi darīt, tāpēc arī "kaķis maisā", jo nav nekādu iespēju rīkoties puslīdz starptautiski, ja nav finanšu, par ko to paveikt. Uzlikt dažas vietējās grupas - kam tas vajadzīgs? Būs komentāru jūra (un tas no 4 gadu pieredzes) par to, ka nekā jauna nav un par šādu “sūdu” maksāt tik milzīgu naudu ir jau pat ne izsmieklis, bet “katastrofa”. Tie aizvainotie grupu dalībnieki, kuri nav tikuši KLANGā nekad vai tik daudz, cik paši gribējuši – visi resursi (arī vieta un laiks) ir ierobežoti. Nav iespējams salikt visu un visus, kuri kaut ko spēlē un grib būt vietējā festivālā tikai tāpēc vien, ka spēj kopīgi nospēlēt dažas dziesmas. Es esmu tikai par to, ka mums ir vismaz viens 3-4 dienu festivāls, kurā, kā sacīt jāsaka, bez diršanas es gribētu salikt jebkuru vietējo, kurš ir gatavs spēlēt, bet... tāds festivāls mums nebūs. Un, lai kā arī jums gribētos (uz to norādīt) – tā nav ne mana, ne Edija problēma. Kā jau esam minējuši relīzē – esam gatavi darīt, bet vairs ne riskēt tādā apmērā.
Par pārējo, kas te tiek sarakstīts. Jau iepriekš esmu baudījis apmelojumus un to izplatīšanu tālāk manu paziņu lokā. Šķita, ka no tiem dažiem reiz iesaistītajiem, kas tagad pārtapuši par it kā anonīmiem tipa atmaskotājiem internetā, tādu mazliet zemisku, neinteliģentu rīcību nekad nesagaidīšu. Acīmredzami kļūdījos. Un patiešām ļoti žēl, ka tā. Galvenais, lai jums pašiem labāk paliek un sirdsapziņa tīra. To jums vēlēju kā toreiz, tā vēlu arī tagad.
tātad indiegogo tēma ir tīra un šeit kāds tāpat vien aizvainojumā melo? Paziņas neesam,biju atbalstītājs,uzsvars uz biju
https://www.indiegogo.com/projects/relicseed-goes-across-the-earth-first-tour-in-the-us#/backers cik no šiem cilvēkiem ir saņēmuši kaut ko? $1476
Otto fon bismarks. 15.01.2017. 19:41
Edgaram R, laikam, aptrūcies diršamā, tāpēc neatbildēs! :D
*Edgaram gan jau dabūja atpakaļ piki, jo kampaņa nesavāca visu naudu.
P.S. Patiesībā komentēju tikai un vienīgi Ron The Star dēļ. Būs viņš vai nebūs? :)
Rakovskis bijušajam atbalstītājam 15.01.2017. 21:09
"Indiegogo tēma" nav pabeigta līdz šodienai, ko es pats apzinos labāk, nekā Tev šķiet. Ja esi tāds atbalstītājs, kurš bija gatavs pat samaksāt naudu ar mērķi palīdzēt manai grupai un par to saņemt pretī solīto - Tev būtu diezgan labi jāzina, kāpēc es šo savu solījumu līdz šodienai neesmu izpildījis. Ja to nezini, neesi sapratis, tad atgādinu aisberga redzamo daļu: toreiz no nepieciešamajiem 9000 USD tika savākti, kā pats esi norādījis, 1476 USD. Šī summa nenodrošināja pat visu mūsu (grupas dalībnieku) adekvātu nokļūšanu mājās. Lieki piebilst, ka šādā situācijā kaut vienu kreklu nodrukāt (par izsūtīšanu nemaz nerunājot) fiziski nebija iespējams. Piekrītu, saprotu un apzinos: nauda ziedota, no labas sirds gribēts palīdzēt, bet pretim saņemts nekas. Nav glīti, patiešām. Ko tad bija darīt? Kā reaģēt pie acīmredzamas bezizejas? Kāds būtu bijis pareizākais risinājums? Varbūt tagad man kāds var pateikt (jo toreiz neviens nespēja), jo acīmredzami taču zināt atbildes uz visiem jautājumiem? Tas, ka mana grupa, jūsuprāt, ir nekam nevajadzīgs sūds, pakaļdarinājums un kas tur vēl, kā arī es neko nesaprotu no tā, ko daru (jo nekas nesanāk un ir bez jebkādiem panākumiem) - to es jau zinu, paldies, bet varbūt tomēr sanāk kāds arguments. Būtu interesanti palasīt (ak, naivums) konstruktīvu viedokli no malas.
Protams, ka Tev un visiem pārējiem ir pilnas tiesības mani publiski kaunināt un norāt (pat nav svarīgi, ar vai bez pamatota iemesla; runas brīvība taču?!) par jebko, ko (ne)esmu darījis/daru neatkarīgi no tā, vai zināt patiesību vai nē. Lai iet, bet ne man kauns, ne sirdsapziņa netīra, jo zinu, ka izdarīju visu, ko varēju un vēl vairāk, lai situācija būtu vismaz tāda, kāda tā bija. Taču tas cits stāsts un ar šīs komentāru plūsmas galveno rakstu nesaistīts. Ja ir vēlēšanās, tad par visu vienmēr varam padiskutēt klātienē, piemēram, kad atdošu Tev Tavu disku un krekliņu.
Visu labu, mīļie. Uz turpmāku saziņu/tikšanos epastos vai dzīvē pēc sajūtas un nepieciešamības.
Raktuvju darbinieks 15.01.2017. 22:22
Edgar, ņehuj tad braukt tūrē, ja jālūdz ziedot nauda, kura knapi pietiek atpakaļceļam.
Un tavas gaudas par eiropas līmeņa festivālu par 25€ ir skumjas.. kāds eiropas festivāls, ja tie paši mazie reģionu festivāli tiek noorganizēti stipri labākā līmenī.
Nevajag arī vilkt visur mēs mēs mēs, tā itkā Edijam nebūtu ko teikt par šo visu. Stāstot ka nevari dabūt sponsorus ir pirmkārt norāda uz tavu neprofesionalitāti, otrkārt nedaudz melo, jo ir bijušas gan SWH, gan alternative.lv, gan Jagermeister skatuves, kuras pieņemu netapa tikai aiz pateicības. Bēdīgi protams ka ar tādu entuziasmu apveltīts esi, bet nekas nesanāk. varbūt ir vērts izslēgt gaudas un pamācīties kaut ko dzīvē, kaut vai to pašu busu noparkot?
Tajaa pashaa laikaa Relicseed fb lapaa lepni pazinjo, ka ir merch gatavs un onlainaa varees ar nopirkt. Vrb vajadzeeja saakt ar tiem, kas noziedoja un iedot tiem?
neviens šeit nav teicis, ka grupa ir sūds,jo tā nav . Visi runā tikai par to,ka tev nevar uzticēt naudu .Pats laikam neapzinies to, ja sirdsapziņa ir tīra un nesaproti
prasīji, ko darīt? Sākt visiem atdot to,ko esi paņēmis .
Palika interesanti.. 16.01.2017. 04:18
..kam tad tas rakovskis ir parādā? Un cik daudz?!???? Faktus studijā! :D
Arī Edgaram 16.01.2017. 15:06
Šķiet, Edgar, ka Tu vienkārši nesaproti, ko nozīmē "vīrs un vārds". Tu atrodi visādas atrunas, kāpēc neko no solītā jau 2 gadus nav saņēmuši Indiegogo ziedotāji, taču tas Tev netraucē ik pa laikam ieguldīt naudu citos Relicseed projektos un tūrēs.
Līdz ar to zūd ticamība, ka arī šīs akcijas ziedotāji jebkad ko saņems pretī. Katrs pats sava kapa racējs.
-->arī Edgaram 16.01.2017. 15:15
varbūt viņš domā,ka cilvēki tāpat vien mētā naudu viņam,jo teica,ka sirdsapziņa ir tīra.
Ļoti interesanta sarakste! Uzmetiens ar indiegogo un attieksme - fenomenāla. Letiņu pagrīdes scēnā savs Ostaps Benders. "Benzīns jūsu - idejas mūsu!" :)
Interesantais 16.01.2017. 22:34
kā nav argumentu tā pazūd....skumji
-->Interesantais 16.01.2017. 22:36
visi apmelo,viņam sirdsapziņa tīra :D cilvēks uz goda
Nigērijas Princis 17.01.2017. 14:16
Es cenšos neņirgāties par Klang! (un arī ar pašu Rakovski man nav bijis sakars (haha, sakars – got it?)), jo emocionāli atbalstu visus, kas Latvijā kaut ko rīko, taču es izdomāju rēcīgu prikolu. Re:
Klang! pūļa finansējumā iztrūkst pūlis!
Ok, atgriežoties pie biznesa: veiksmi un pie šā brīža metāla pasākumu konkurences Latvijā nevienam nafig nav vajadzīga C klases izmēra hedlaineri no Skandināvijas. Tie, kuri baigi gribēs, tie aizbrauks uz Brutālo vai kaut kur citur. Pietiks, ja savāks pašmāju ziedu – cilvēki atbrauks līdzīgi kā savulaik uz Metalshow, plus, izmaksas mazākas.
Tad Ron the star būs vai nebūs? Tā ar nesapratu...Bariņš te gaidam un domājam- pirkt vai nepirkt biļetes, bet ja būtu Ronis, tad obligāti nopirktu.
Rons var arī pasniegt privātstundas metālā youtube.com/k_Eg6u-31x4
Ninteresē privātstundas metālā. Gribās dzirdēt foršās dziesmas dzīvājā foršā vasaras festivālā.(✿◠‿◠) adelaidā!
uzraksti galvenajam klangistam epastu. Je nespēj te neko vairs bilst tad mož turnatbild
Nu ja gribas dzirdēt foršas dziesmas, tad Rons tur nebūs.
Vispār, runājot par Ronu, izskatās, ka viņš ļoti grib kko darīt un ļoti cenšās, bet, ņēmot vērā viņa pareizrakstību dzimtajā valodā, ņemot vērā manu pareizrakstību latviešu valodā, kura nav mana dzimtā valoda, rodas iespaids, ka viņš ir vienkārši stulbs. Tāpēc viņam, iespējams, vienkārši pietrūkst smadzenes uzcept normālu dziesmu.
Vai tik šos komentārus neraksta pats Ronis? :)
--> Appistie 18.01.2017. 12:21
Kamēr jūs raudat par nesaņemtajiem diskiem, Edža tikmēr apceļo štatus https://www.instagram.com/p/BPYXKOMleqe/
Tas jau darba komandējums. Nejauc p ar p.
Viņš pelna naudu, lai atdotu parādu.
eu a huļi jūs te kaut ko diršat par kaut kādiem parādiem?! tak iesūdziet to rakovski tiesā un vis!!
Nu viņš, visdrīzāk, pārzin Čelentano biogrāfiju. Tas ar neņēma lielo krītu, jo sapraya, ka tiks novākts. Tamdēļ izvēlējās citu ceļu - no katra drauga pa maznaudiņām, bet drošībā. Par viņa parādiem gan neviens vairs nesūdzas, varbūt atdevis :)
bet tiesā vienalga var iesūdžet?! kada starpiba cik liels parads? man vienkarš cepī, ka tipa visiem baigais paradnieks... a paradnieki sež un dirš kaut ko alternative fōrumā????? ta arī kaut kā tupa izskatās. Mož viņs'nevienam neko nav parādā, bet bijušie biedri vienkārši džeku atbalsta :D zinā ka tomēr.. nav viegli no metāla pārsēsties eirovīzijā.
Jā, starp citu, visi kko runā riņķī un apkārt, bet kā ir, to neviens īsti nezin.
Galvenais, jau pavirināt, pa tēmu vai ne, tā cita lieta.
Sākot ar leģendām, kā Levča pārdeva darba auto, nieres un aknas, beidzot ar Edgaru, kas visiem parādā miljonu, divus vai padsmit.
Protams, no otras puses, labs pr gājiens, ir par ko ņemties šajā forumā:)
Rons, Bukums, Rakovskis. Un idiotu bars, izredzētais, kam nav sanācis pat tik daudz, cik kaut vai šiem trim.
Bērni, būtu pateikuši puišiem paldies, ka viņi pamēģināja un taisīja, pārējais izskatās pēc vēstulēm žurnālam Sīrups.
Rakovskis naudu nepelna,viņš to paņem
Citi jau arī taisa, tik apzinās savas iespējas. Un neprasa citiem naudu savu slapjo sapņu realizēšanai, kuriem nav nekāda sakara ar reālo fanu bāzes nostiprināšanas modeli.
Kādēļ braukt uz ASV tagad, kad tur par tevi un tavu grupu visiem pajāt? OK, skatītāji novertēs grupu, bet nākamajā dienā aizmirsīs. Labāk stiprināt fanu bāzi Eiropā, un tad, pēc kāda laika amerikāņi paši sāks interesēties, tad arī nebūs jāubago naudai priekš atpakaļ ceļa. Iedomājieties, ja Relicseed tur viss ietu tik labi, cik viņi būtu iedomājušies, tad arī nauda būtu sapelnīta. Diemžēl, realitāte ir skarba, daudzās vietās ASV pāķos šiem bija jāspēlē bez jebkādas samaksas, bet normālākās vietās Relicseed vel bija piemaksājuši par iespēju uzspēlēt uz krietnākas skatuves. Paguglējiet jēdzienu: pay to play.
--> Tuncis 18.01.2017. 23:23
pag pag. Edgars pats atzina, ka palicis parādā:
"toreiz no nepieciešamajiem 9000 USD tika savākti, kā pats esi norādījis, 1476 USD. Šī summa nenodrošināja pat visu mūsu (grupas dalībnieku) adekvātu nokļūšanu mājās. Lieki piebilst, ka šādā situācijā kaut vienu kreklu nodrukāt (par izsūtīšanu nemaz nerunājot) fiziski nebija iespējams. Piekrītu, saprotu un apzinos: nauda ziedota, no labas sirds gribēts palīdzēt, bet pretim saņemts nekas. Nav glīti, patiešām. Ko tad bija darīt? Kā reaģēt pie acīmredzamas bezizejas? Kāds būtu bijis pareizākais risinājums?"
Relicseed vai tad vēl spēlē?
AA zin lietas. Tik ļoti zin, ka izklausās pēc kāda, kurš kādreiz piedirsa bikses un sapinās pats savos slapjajos sapņos vai kārtējā gudreļa, kurš zin visu par visu pats neizdarījis neko. Ja esi baigi gudrais - raksti un dalies pieredzē, nevis slēpies aiz tupa nikneima. Kā Rakovskim, tā visiem pārējiem te būtu ļoti noderīgi zināt, piemēram "reālo fanu bāzes nostiprināšanas modeli". Kāds tas ir? Un kur tas rakstīts ka tas ir tieši tāds?
Un vēl baigi interesanti, ka visu aiku dirš un dirš, ka Relicseed panākumi nekādi, fanu nav, nekā nav. Tai pašā laikā čalis katru gadu tūrē arvien vairāk un plašāk. Incanti, kā to var izdarīt, ja visiem par visu viss pohuj un grupa, muzons nevienu neinteresē?
Wow, tāda sajūta, ka esmu delfos. Edgar tev nav pajāt ko citi domā? Priekš kam tev aizstāvē savu reputāciju, šeit, komentāru sadaļā, kur ir savākušies lielākie dīvāna profesionāļi LV gandrīz neeksistējošajā alternatīvajā scēnā? Tu tāpat lielai daļai nepatīc un nekad nepatiksi. +Ja tu neesi nevienam parādā, kāda starpība, ko sveši pamuļķi raksta? Tāda sajūta, ka kruti anonīmi ienīst Rakovski. Vai arī viņš tiešām jums visiem naudu atņēmis...
To BB.
Nu ja tev ir nauda, vari braukt tūrē kaut vai uz Zimbabve. Bet ko tu no tā iegūsi? Ķeksīti par to, ka esi tur bijis, uzspēlēji. Un viss. Es daru pats, kā arī mani grupas biedri. Piemēram, dab;uju vienai no savām grupām līgumu ar amerikāņu leiblu. Protams, neviens tur nepirka mūsu diskus, toties dabūjam pāris sotakus disku eksemplārus par brīvu, savādāk katram būtu jāmaksā par disku ražošanu. Plus vel leibls apmaksāja albuma artworku. Man slapjie sapņi bija tad, kad man bija 18 gadi. Tagad man ir 33 un es reāli apzinos, ko var panākt, un ko nevar uzreiz.Par fanu bāzes stiprināšanu esmu rakstijis pirms tam, ka jāsak ar Eiropu. Un par tūrēšanu, jau teicu, ja tev ir nauda, brauc kaut vai ik pēc diviem mēnešiem tūrē, tik kādi būs rezultāti? Pat Skyforger tika piedāvāta tūre, kur viņiem pašiem vispirms būtu jāsamaksā 10 štukas. Viņi toreiz bija zem Metal Blade, paprasija leiblam piķi, leibls teica, ka var iedot 3 štukas. Skaji parēķināja - cik daudz merču varētu tajā tūŗe notirgot, un atteicās, jo izrēķināja savas iespejas. Un te iet runa par labāko metal blici Baltijā! Kuriem fani ir pat Brazīlijā. Un kāds grib te teikt, ka tas, ko dara Relicseed ir baigi ok. Manas grupas amerikāņu leibls tirgoja Skyforger uzšuves, pats savām acīm to esmu redzējis, bet tas nenozīmē, ka pat tik pieredzējusi un tik kruta grupa var mesties jebkādā tūrē. Vel jo vairāk - viņi apzinās ko var un ko nevar, vismaz šobrīd. Un tas ir labākais piemērs. Tāpat es ar savām grupām - mēs visi apzinamies cik tālu varam iet, cik tālu aizbraukt tūrē, un vel jo vairāk - cik tas mums izmaksās. Un mēs nekad nevienam par to naudu neprasam, jo laicīgi izrēķinam visu un plānojam grupas budžetu. Lai nebūtu nekādi over the top tēriņi, jo galvenais ir spēlēt mūziku un sniegt mūsu priekšnesumu tiem, kas būs ieinteresēti.
To lol: skatoties pēc Indiegogo datiem, neskaitot tos, kuri samaksāja par albuma digitālo lejupielādi, pārējiem, kuri samaksāja par fizisko merču, Rakovskis ir parādā 30 cilvēkiem, kuri tā arī nav sagaidījusi merču par samaksāto naudu. Tas bija tad, kad grupa bija ASV. Ir pagājuši krietni laiki. Un, starp citu, ja grupa ir tik veiksmīga, tad kāpēc no pamatsastāva palika tikai Rakovskis? Varbūt pārējiem džekiem apnika maksāt no savas kabatas par bezrezultatīvajiem ceļojumiem? Atceros, kad Relicseed bija tūre pa Ameriku, Olimpijā ieraudziju viņu bundzinieku. Viņam tak būtu jābūt tūrē. Ko viņš darīja Rīgā? Labs jautājums, vai ne?
AA, te joprojām daži tic Relicseed pašu sludinātajiem panākumiem. Par pay to play tev taisnība un izskatās, kapēdējais brauciens Relicseed plus Sirenia tieši tāds arī bija, tāpat kā KoD ar Accept pa Krieviju. No tā grupai vienīgais ieguvums foto ar publikas pūli.
Nē, nu es sāku saprast ka nodirst reliksid šajā forumā skaitās kruta. Labi, a davai paskatāmies ko piemēram AA grupa dara? Kas tā ir par grupu? Jo baigi interesanti ir tas, ka tas pats rakovskis ne par vienu parak daudz nedirš, a par viņu dirš visi. Un tur pilnīgi pohuj par naudu, vairāk interesē tie rezultāti. Saņemt albumu pa frai nav nekāds baigais sasniegums; iztūrēt kaut kur tālāk itkā arī nē, bet tad jautājums - nahren grupai vispar eksistet? Spelet tudaliņu metālu un liksmot par 2,7 faniem brazilija? Re, dave groll savas intervijas to vien saka, ka jaspele live; tipa dzivoe konchi. Sanak, ka viņš arī lohs ne?! Jo skaidrs, ka kads kaut ko te lidz galam nesaprot.
Redz, atšķirībā no Rakovska, Gro nepuemelo klāt ciparus :)
Albums par brīvu nav sasniegums, bet ielist parādos, lai to izdotu, tas gan ir līmenis, gandrīz kā "firmas" bandai. Un Rakovskis dirš uz visiem! Redz neviens neko nesaprot, tikai apdirš. Skyforger, NeglectedFields, Sanctimony ir izlīduši nejaušības pēc, jo ja Rakovskis būtu pie teikšanas viņš no leibla izspiestu maximumu un vēl vagoniņu klāt.
Kur ir rakovska uzdirsiens kādam? Un kas ir Gro?!?...
Un vēl oēc tevis teiktā sanāk, ka rakovskis tipa izdod albumus uz parāda, a pārējie nē. Tatad parejie diskus dzemdē par velti un neviens nevienam nekad neko nemaksā, nav parādā. Jā, peotams. Kā tad. Nevajag jau ar savu nezināšanu tā plātīties. Un neglected fīlds vispār rullē ar visu serīfi priekšgalā kur papisa kā metalshovu, tā savu klubu kurā tiek rīkoti koncerti neskatoties uz tepu avarijas stavokli. Nemaz nerunajot par to ka tie pajoļinjau cik gadus mēģina to sūdu notiegot pa 200 štukām eiro. Smiekli nāk,.. profesionāļi!
Tā ka tava un pārējo diršana sāk pamazām smirdēt. Ja palasa te augstāk minēto tad nekādu baigo faktu nav. Tikai kaut kādas idejas par to, ka kaut kānkaut kas varētu būt kaut kad..
Nu normālām grupām izdevumus sedz leibls, kaut pašizveidots :) Serītis padirsa festu un nevaimanā.
Edgar, nu re stāstīji par anonimitāti, bet pats varētu parakstīties ar savu vārdu. Par MP tu pat pusi nezini kas noticis, bet baigi gudrais dirst, ja?
Mjā, ne aklo, ne tupeņu te netrūkst. Viens nejēdz pat tik daudz kā paskatīties grupas aktuālo sastāvu, otrs nerubī izlasīt komentāru autorus. Rakovskis taču skaidri parakstījies pie komentāriem?!
BB, neteikšu, kas par grupu, jo pašlaik notiek LatMet gada balvas balsošana un mēs tur ar esam starp opcijām.
Edgars pat nekad par savu naudu neko nav maksājis,tā vienmēr bijusi citu nauda,lai beidz ņaudēt . Nevar tērēt to ,kas pašam nepieder. Arī Račs publiskā intervijā bija teicis,ka savu naudu atpakaļ necer saņemt.
īstais Alvils 20.01.2017. 17:15
Rakovskis kopā ar Ronu straujiem soļiem tuvojās mana laika popularitātei
Nigērijas Princis 20.01.2017. 19:27
toothsome twang?
Blink 182 21.01.2017. 06:43
Tad vēl nebija interneta....
atvem pienu!
Račevskis 27.01.2017. 19:28
Jebal te komentari pat labaki nekaa TVnetaa :D es gandriz aizgulejos uz darbu lasot šo visu. Sakam mirkļbirku
Rakovskis privātajos heļikos turpina tērēt jūsu naudu:D
Nekur nav tika labi komentāri kā alternative.lv. Alternative,lv ir labākie komentāri!
nekur nav tik labi, kā mājās!
Vai jau ir zināms notiks fests vai tomēr ne.
Martu ar febrāri sajaucu :(
Nu pagaidām 6as biļetes ir nopirktas.
zvejnieks 19.02.2017. 14:18
100. komentārs. Uzvara.
cilvēks no malas 20.02.2017. 19:02
Rakovski - atdod naudu; Pārējie beidziet viņu lamāt, Klang! finansēšanas modelis ir o.k.; tie, kas te stāsta kā vajag darīt, kā izsisties mūzikas biznesā - beidziet muldēt, mums neviens nav nekur izsities, pirmais kaut ko varēs citiem ieteikt. Un kultūras ziņā, neatpaliekat no delfi komentāriem, Rakovskis gandrīz vienīgais no visiem normāli komunicē.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.