ZIŅAS

Devilstone izsludina pilnu festivāla programmu

Devilstone 29.06.2016. 16:22
Alternatīvās mūzikas festivāls “Devilstone”, kas norisināsies Lietuvā no 14. līdz 17. jūlijam, piedāvā iepazīties ar pilnu festivāla muzikālo un citu aktivitāšu programmu.

Festivāla organizētāji šī gada muzikālā programmu sauc par vienu no spēcīgākajām visā pasākuma astoņu gadu garajā vēsturē. Uz četrām skatuvēm kopumā uzstāsies 35 grupas no 15 valstīm, no Ziemeļamerikas līdz Polijai. Galvenās “Austrumu” un “Rietumu” skatuves piedāvās atlasītu mūzikas klāstu. “Austrumos” būs iespējams dzirdēt visdažādāko roku – no klasiskā “stoner” roka līdz romantiskiem eksperimentiem, bet “Rietumos” skanēs smagākas un ekstremālākas skaņas. Trešā “Gama” skatuve būs paredzēta dienas koncertiem, lekcijām, improvizācijām un īstam rokenrolam. Savukārt uz ceturtās “Rokotēkas” skatuves naktīs spēlēs DJ un neļaus mūzikai beigties līdz rītausmai.


Šogad “Devilstone” pārsteigs ar sevišķi slaveniem ekstremālās mūzikas vārdiem. Paši ievērojamākie šī gada viesi “Behemoth” tiek uzskatīti par ekstremālās mūzikas etalonu. Vēl viens smagās mūzikas pionieru vārds – “Napalm Death”. Dumbrainu “black/doom” miglu, kas caurvīta ar pareizticīgo baznīcas dziedājumiem, pūtīs “Batushka”, bet “post-black” žanru pārstāvēs francūži “Regarde Les Hommes Tomber”. Ar ledainām “post punk” melodijām hipnotizēs amerikāņi “Soft Moon” un zviedri “Holograms” viesosies ar asāku skanējumu. Festivālā uzstāsies arī psihodēļiķi “Uncle Acid & The Deadbeats”, bet Ņujorkas trio “A Place To Bury Strangers” skanējumā iepīs asus “noise” mūziku.

 

Kā jau katru gadu “Devilstone” piedāvās arī bezmaksas izklaides, dažās par piedalīšanos un veiksmīgu uzstāšanos gaida arī dāvanas. Apmeklētājiem būs iespēja piedalīties par tradīciju tapušajos futbola vai rokas bumbas turnīros, kā arī “MC Growl” un bungu kaujās. Izglītojošajā programmā būs iespēja uzzināt interesantas lietas par mūzikas pasaulē pazīstamiem ekspertiem.

Daudz uzmanības tiks veltīts aktivitātēm, kas saistītas ar tēlotājmākslu. Šokēs un pārsteigs interaktīvā mākslas telpa “Masu hipnoze”, kurā būs iespējams sagaidīt visu – psihodēliskus skatus, neparastas instalācijas, dažādus workshop’us, ķermeņa apzīmēšanas un asinis stindzinošas performances. “Devilstone” māksla šogad atkal izkāpj ārpus festivāla robežām un dodas uz pilsētu. Anīkšču bibliotēkā būs atvērta speciāli atvesta fotogrāfiju izstāde “Peter Beste: True Norwegian Black Metal“, kurā ar saviem darbiem iepazīstinās pats autors, kurš ieradīsies uz izstādes atvēršanu no ASV.

Nesteidzīgai atpūtai naktī “Devilstone” gatavo krāsainu absurdu filmu un animācijas pieaugušajiem programmu “Tik slikti, ka pat labi”, kurā būs savāktas “pērles” no visas pasaules – no Japānas līdz Francijai un San Francisko. Savukārt tie, kuri gribēs izklaidēties līdz pat rītam, festivāls piedāvā pilnībā atjaunotu “Rokotēkas” deju placi. “Izgulēsies aizbraucot mājās” - ar tādu saukli festivāla organizatori, brīdina, ka programma nepārtraukti turpināsies 75 stundas no festivāla vārtu atvēršanas brīža. “Devilstone” norisināsies jau astoto reizi, no 14. līdz 17. jūlijam, Lietuvā, Anīkšķu Dainuvas ielejā.

Festivāla biļetes vietnē www.ticketshop.lv. Pašlaik biļetes cena – 40 EUR. Tuvojoties festivālam tās kļūs dārgākas.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Ir vērts doties.
Nu un Latvijas metāla spīduļi arī piedalās?
Vai tad Latvijā ir metāla ''SPĪDEKĻI'' !!!
Parara spēlēs tur
Parara neapmierina?
Skaidrs.
parara - paraša
lašara
Dainis tādā veidā fano par kādu no vietējām krievu bandām - tad noteikti ir jāpasaka kaut kas tāds par Parara.
Tie,kas te gvelż sūdu fano tikai paśi par sevi. Un savu līko.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.