ZIŅAS

Festivāli, visdrīzāk, būs jāatceļ; 'Positivus' nenotiks (papildināts)

Alternative.lv 20.04.2020. 17:30
“Vasara būs, bet festivāli vasarā, visdrīzāk, nebūs,” šodien preses konferencē norādīja veselības ministre Ilze Viņķele, komentējot jautājumu saistībā ar plānotajiem koncertiem.

Šobrīd Latvijas lielāko festivālu rīkotāju vidū valda neziņa par tuvākajiem mēnešiem, taču skaidru un gaišu nav pateicis neviens no lielākajiem masu pasākumiem. Lai arī turpinās biļešu tirdzniecība un tiek izziņoti jauni mākslinieki, visdrīzāk, festivāli šajā vasarā nenotiks, pieļauj Viņķele.

Laba Daba sociālajos tīklos 9. aprīlī izplatījusi paziņojumu, kurā sola ar lēmumu par festivāla atcelšanu nesteigties, kā arī turpināt darbu pie tā organizēšanas, saglabājot biļešu cenas nemainīgas. Organizatori norāda, ka tiks izvērtēti riski pirms gala lēmuma pieņemšanas.

Cēsīs notiekošais Fono Cēsis norāda, ka ārkārtas situācija tika izziņota īsi pirms festivāla izziņošanas. Covid-19 iespaidā pasākuma publiskošana ir aizturēta, kā arī šobrīd tiek vērota situācija. Rīkotāji norāda, ka gandrīz skaidrs, ka festivāls ierastajā vērienā norisināties nevarēs, taču atvērts jautājums ir dažādiem tā formātiem, ko rādīs ārkārtas situācijas tālākā attīstība.

(atjaunots 21. aprīļa plkst. 09:52) "Positivus" kā pirmais festivāls publiski paziņojis par pasākuma pārcelšanu uz 2021. gadu veselības draugu dēļ. Festivāls sola, ka biļetes būs derīgas uz nākamajiem Positivus rīkotajiem pasākumiem.

Ar paziņojumiem savā mājaslapā un sociālajos tīklos pagaidām klajā nav nācis festivāls Summer Sound. Gluži pretēji – turpinoties biļešu tirdzniecībai, vēl 20. aprīlī tika izziņoti jauni festivāla mākslinieki – Rīgas modes.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.