ZIŅAS

Festivāla rokasgrāmata - Pagalms

alternative.lv 15.06.2017. 10:00
No 16. līdz 17.jūnijam, Siguldas novada "Sviestkalnos", Meldru ielā 7, norisināsies zaļākais festivāls Latvijā - Pagalms. Iepazīsties ar svarīgāko informāciju!

Pagalms norisinājies jau četrus gadus ar latviešu un ārzemju mūziķu dalību. Šogad tiks ievērotas tradīcijas - divu dienu garumā tiks piedāvātas dažādas aktivitātes: mūzikas koncerti, kino, mākslas izstādes, keramikas un rokdarbu darbnīcas, sporta aktivitātes.

Kā nokļūt?

Norises vieta: "Sviestkalni", Meldru iela 7, Siguldas pagasts, Siguldas novads. 

Nokļūt no Rīgas uz Siguldu var gan ar vilcienu, gan autobusu. No Siguldas stacijas uz "Sviestkalniem" kursēs "Pagalms Fest" busiņš! Busiņa biļetes cena viena virzienā EUR 1,50. Kuršēšanas laiki.

Autostāvvieta atradīsies ~100m attālumā no pasākuma norises vietas, un tā būs bezmaksas. Braucot ar auto, festivāla organizētāji iesaka izvēlēties šo maršrutu.

Festivāla teritorija

Ieeja pasākuma teritorijā no piektdienas plkst. 16:00, pirmā grupa uz skatuves plkst. 18:00.

Telšu pilsētiņa atradīsies pasākuma norises teritorijā, tajā atļauts ienest savu pārtiku un dzērienus, bet ne stikla tarā. Festivālā būs iespējams iegādāties ēdienu un dzērienus. Norēķināties varēs tikai skaidrā naudā

Teritorijā atļauts ievest dzīvniekus, taču jāparūpējas par to, lai "bailīgie" justos droši.

Teritorijā būs ierīkota peldvieta.

Muzikālā programma

Citas aktivitātes

Festivālā būs skatāma arī 2Annas kinofestivāla programma, tādas filmas kā Lienes Lindes "Septiņas neveiklas seksa reizes", Lailas Pakalniņas "Rumba" un daudzas citas.

Pasākuma norises laikā plānota arī Emīla Buiķa grāmatas prezentācija, dažādas darbnīcas, būs pieejamas hennas mākslinieces un vietējo amatnieku tirdziņi. LGK atrakcijas un labiekārtota peldvieta, kur būs iespējams arī braukt ar gumijas laivām, kā arī teritorija dažādām sporta aktivitātēm (bumbas, raketes, slidas un citi sporta piederumi jāņem līdzi pašiem).

Biļetes

Ieejas biļetes pieejamas šeit: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2217

Biļetes varēs iegādāties arī uz vietas (1 dienas biļete uz vietas EUR 20,00, 2 dienu biļete uz vietas EUR 30,00)

Līdz 13 gadu vecumam ieeja pasākumā ir bezmaksas. Līdz 18 gadu vecumam ieeja pasākumā vecāku vai pilngadīgas personas pavadībā


Aktuālakajai informācijai seko līdzi festivāla facebook profilā un pasākuma lapā.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.