ZIŅAS

Festivālā Laba Daba jauna pop-up skatuve - Pīļu baseins

Laba Daba 11.07.2017. 15:02
No 4. - 6. augustam Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā „Ratnieki” norisināsies ikgadējais mūzikas festivāls "Laba Daba", kurā tiks ieviesta jauna vienas nakts skatuve.

Jau esošajām skatuvēm – "Suņa", "Lāča", "Kraukļa", "Pūces", "Eža" un "Ej Apskrieties" – šogad pievienosies vēl viena peldošā skatuve ar nosaukumu "Pīļu baseins". Tā adradīsies festivāla teritorijā esošajā baseinā uz pontona, netālu no ‘’Eža’’ skatuves. Uz jaunizveidotās skatuves festivāla laikā uzstāsies pop-up skatuves idejas līdzautors, Latvijā zināmais hip–hop mākslinieks, Finķis. Skatuves programmā, 4.augustā, iespējams, gaidāms vēl kāds pārsteigums, pēc kā skatuve pazudīs, un "Pīļu baseins" būs atkal pieejams peldētgribētājiem.

Pats hip-hop mākslinieks Finķis norāda, ka šī viņa uzstāšanās būs citādāka kā ierasts: "Speciāli Laba Daba festivālam gatavoju īpašu programmu. Liela daļa no mūzikas ir veidota no ierakstiem, kas veikti dabā, līdz ar to koncerts iegūs pavisam citu skanējumu kā ierastie projekti.’"

Fiņķis savu darbību sācis 2008.gadā kā hiphopa mūzikas žanra mākslinieks. Fiņķa muzikālā darbība iemūžināta Dāvja Dreimaņa dokumentālajā īsfilmā "Laiks ir uzvarējis", kura debiju piedzīvoja 2015.gadā, filmu festivālā "Lielais Kristaps", kā arī tā ir rādīta Latvijas Televīzijā. 2016.gadā tika izdots mūziķa Fiņķa un producentu apvienības “DoStudija” pirmais kopīgais studijas albums “Bāra ceļš. Akmens dārzs”, kurš multimediālā koncertuzvedumā tika pirmatskaņots mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts 2016” ietvaros. Prodeucentu apvienības un Finķa veiksmīgā sadarbība aizvien turpinās.

Iepriekš jau tika minēts, ka ir zināma lielākā daļa no starptautiskā festivāla Laba Daba muzikālās programmas. Kā katru reizi, festivāla programma tiek sabalansēta, piedāvājot klausītājiem gan Latvijas populārākas mūzikas, gan dažādu interesantu žanru spilgtāko pārstāvju uzstāšanos, tradicionāli pievēršot uzmanību folk un pasaules mūzikai. Pilna programma, kas šobrīd tiek papildināta, ir atrodama festivāla mājas lapā: www.labadaba.lv.  Daži festivāla mūziķi pagaidām tiek turēti noslēpumā, kā arī vairāki pārsteigumi gaidāmi arī elektroniskās mūzikas un Ej Apskrieties prieka mājas skatuvēm. Par radošajām aktivitātēm, atrakcijām, teātra un kino programmu informācija sekos.

Savukārt biļetes iegādājamas Biļešu servisa kasēs un internetā. Par mazliet draudzīgākām cenām biļetes var iegādāties arī Tautas mūzikas salonā “Upe” (R. Vāgnera ielā 5, Rīga), bufetē "Gauja’" (Stabu ielā 32, Rīga) un bāros "Autentika" (Rīga, Bruņinieku iela 2) un "Nemiers" (A.Briāna 9a, katru dienu no plkst. 17.00), kā arī Siguldas veikalā "Zaļais zars" (Kr. Valdemāra 1, Sigulda). Bērniem, vecāku pavadībā, līdz 13 gadiem (ieskaitot) ieeja festivālā ir bez maksas.  

Lasi vēl

Komentāri

Katrs ūsains mudaks tagad ir mākslnieks.
drausmas

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.