ZIŅAS

Festivāla Devilstone grupu sastāvu papildina Heaven Shall Burn

Devilstone 10.04.2017. 13:23
"Devilstone" festivālā, kas jau devīto reizi norisināsies Lietuvā, no 13. – 16. jūlijam, uzstāsies pieredzes bagātā vācu metalcore apvienība "Heaven Shall Burn".

Uz ekstremajai mūzikai veltītās “Rietumu” skatuves kāps Vācijas modernās metāla skatuves lepnums Heaven Shall Burn, kas izceļas netipisko, par “straight-edge” dēvēto dzīvesveidu, kā arī ar agresīvu un melodisku mūziku.

Kopš 1996. gada pastāvošais kolektīvs jau ir sakrājis iespaidīgu diskogrāfiju. Savu jaunāko albumu grupa izdeva pagājušā gada rudenī, un tagad dodas tūrē. Heaven Shall Burn uzstājušies uz lielāko festivālu skatuvēm, no Dienvidamerikas līdz Eiropai, un lepojas ar izpārdotiem koncertiem, miljoniem videoierakstu skatījumu un jaunākajiem tūres plāniiem koncertēt kopā ar populārajiem kolēģiem Korn.

Ekstremais vāciešu kolektīvs piesaista uzmanību ne vien ar savu produktivitāti un veiksmi. Viņu mūzika ir izteikti ideoloģiska, mūziķi ar dziesmu tekstiem pauž uzskatus par sociālo vienlīdzību, iztirzā ekoloģiskās problēmas, pasaulē valdošo netaisnību, diskrimināciju. Grupa cīnās par sieviešu tiesībām, kategoriski nosoda rasismu, nežēlīgu rīkošanos ar dzīvniekiem, medības.

Par pārējām festivāla izziņotajām grupām lasi šeit!

Biļetes uz festivālu "Devilstone" pērc vietnē ticketshop.lv!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.