ZIŅAS

Šovakar Rīgā uzstāsies beļģu indīroka grupa Balthazar

Nabaklab 23.02.2016. 11:45
Otrdien, 23. februārī klubā „Nabaklab” notiks beļģu indīroka kvinteta „Balthazar” koncerts. Grupa Latvijā viesosies otro reizi.

„Balthazar” savu muzikālo darbību sāka 2004. gadā, taču pirmais grupas albums „Applause” iznāca tikai 2010. gadā, tiesa, uzreiz piesaistot mediju un klausītāju uzmanību. Ieraksts nokļuva vairāku preses izdevumu gada labāko albumu apskatos, un tas pavēra „Balthazar” ceļu uz starptautisku atzinību – 2010. gadā uzstājoties „Rock Werchter”, „Pukkelpop” un „Lowlands” festivālos, kā arī sniedzot izpārdotus klubu koncertus dzimtajā Beļģijā un Nīderlandē. Pēc veiksmīgas uzstāšanās „Eurosonic” mūzikas konferencē 2011. gadā, grupas izaugsme un starptautiskā atzinība ieguva jaunus apjomus. Abi nākamie grupas albumi „Rats” un „Thin Walls”, izdoti attiecīgi 2012. un 2015. gadā, ieguva gada labākā albuma titulu Beļģijā un „Balthazar” vairākkārt devās ilgstošās Eiropas koncertturnejās.

„Balthazar” pēdējais albums „Thin Walls” ir pirmais grupas ieraksts, kura radīšanā piesaistīts producents – pie albuma strādājis Bens Hilliers (Ben Hillier), kurš sadarbojies ar tādām grupām kā „Blur” un „Depeche Mode”.

Koncertu iesildīs itāļu blūzroka apvienība Odd Rey, kas dzīvo un jauno albumu raksta Liepājā.

Klubs „Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12. Ieeja klubā no plkst. 19:00, koncerta sākums plkst. 20:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un, kā ierasts, pirmo piecdesmit biļešu cena būs īpaši izdevīga.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.