ZIŅAS

Februārī Rīgā koncertēs grupa Transit - ATCELTS!

Nabaklab/CPS 16.12.2015. 10:08
24. februārī klubā „Nabaklab” notiks Bostonas powerpop/alternatīvā roka grupas „Transit” koncerts.

Transit atcēluši savu Eiropas tūri (vai vismaz tās Ziemeļu un Austrumeiropas daļu) vēl nezināmu iemeslu dēļ.
Ceram grupu sagaidīt Latvijā citu reizi un tiem, kas jau iegādājušies biļetes, samaksātā nauda tiks atgriezta piecu darba dienu laikā

Transit sāka muzicēt 2006. gadā Bostonā, ASV un kopš tā laika izdevuši piecus albumus un kopīgu EP ar Ņūdžersijas pop-punk apvienību „Man Overboard”. Lai arī iesākumā grupas skanējums bija nepieradināts un agresīvs, ieturēts post-hardcore mūzikas tradīcijās, „Transit” vairāk asociējas ar powerpop un emo mūzikas žanriem un ir ietekmējušies no tādām grupām kā „Death Cab For Cutie”, „Saves The Day” un „American Football”. Pēdējā laikā grupas daiļradē manāmas klasiska indie roka pēdas un nu „Transit” aizvien biežāk tiek piedēvēts leģendārās alternatīvā roka grupas „Hot Water Music” īpatnējais skanējums.

„Transit” dziesmas vairākkārt guvušas augstu novērtējumu „Billboard Heatseekers” topā, 2012. gadā nokļūstot tā augstajā ceturtajā pozīcijā ar dziesmu „Young New England” un tajā pašā gadā uzstājoties masīvajā ceļojošajā festivālā „Vans Warped Tour”.

„Transit” Latvijā uzstāsies pirmoreiz un šis koncerts vērtējams kā nozīmīgs arī tādēļ, ka ierasti šī mūzikas žanra grupas Latvijā nav sastopamas bieži. Koncertu rīko klubs Nabaklab, sadarbībā ar koncertaģentūru Circle Pit Shows.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, koncerta sākums plkst. 20:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv, pirmās piecdesmit biļetes nopērkamas par īpaši izdevīgu cenu.Lasi vēl

Komentāri

Normāli nopizģīts nosaukums.
Jautājums 28.12.2015. 09:44
NB! Koncerts ir atcelts.
Varēja aizstāt ar vietējo Tranzītu.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.