ZIŅAS

Februārī Rīgā atgriezīsies ukraiņi Stoned Jesus

Nabaklab 08.01.2016. 10:00
10. februārī klubā „Nabaklab” atgriezīsies ukraiņu stoner rock grupa „Stoned Jesus”. Apvienība Latvijā viesosies otro reizi.

Stoned Jesus radās 2009. gadā Kijevā, iesākumā kā grupas līdera, solomākslinieka minimālista Igora Krobaka blakusprojekts, kurā mūziķis vairāk pievērsās rokmūzikas tumšākajai pusei, radot sludge un post-metal stilistikā ieturētus skaņdarbus. Drīz vien projekts pārtapa par patstāvīgu kolektīvu ar nosaukumu „Stones Jesus” un tā skanējums kļuva tuvāks stoner rock un agrīnajam doom metal, raisot asociācijas ar sākotnējo „Black Sabbath”, vai vēlāko gadu „Electric Wizzard” daiļradi. Uzreiz pēc pirmā grupas albuma „First Communion” izdošanas, sekoja vairākas koncerttūres Krievijā un Ukrainā, kā arī spēcīga uzstāšanās vienā no Baltijas lielākajiem smagās mūzikas festivāliem „Devilstone”. Jaunāko albumu ar nosaukumu „The Harvest” grupa izdeva pagājušogad.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties interneta vietnē www.ticketshop.lv un aicinām to darīt laikus, jo pirmais „Stoned Jesus” koncerts Latvijā pagājušā gada novembrī tika pilnība izpārdots. Pirmās piecdesmit biļetes pieejamas par īpaši izdevīgu cenu.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, koncerta sākums plkst. 21:00.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.