ZIŅAS

Ewert and The Two Dragons ar ekskluzīvu koncertu viesosies Cēsu Fonoklubā

Fonoklubs 02.03.2016. 11:44
Cēsu “Fonoklubā” 11. martā uzstāsies arī Latvijā labi zināmā Igaunijas grupa “Ewert and The Two Dragons”.

 

Ja grupu ir pierasts redzēt izpārdotās koncertzālēs un festivālos, tad 11. martā “Ewert and The Two Dragons” sniegs īpašu izņēmumu, uzstājoties ļoti personīgā atmosfērā. Ņemot vērā “Fonokluba” ietilpības ierobežojumus, organizatoru pārstāvis Marts Sildniks sola, ka biļetes būs pieejamas iepriekšpārdošanā, par to sīkāka informācija tikšot sniegta tuvāko dienu laikā. 

“Mēs jau labu laiciņu gatavojamies arēnas koncertam, taču pirms kāpjam uz lielās skatuves, vēlamies sniegt uzstāšanos mazākai auditorijai intīmākā gaisotnē. Tā būs īpaša nakts un pilnīgi noteikti nedaudz citādāka kā ierasts. Kas zina - varbūt mēs pat atskaņosim kādu jaunu dziesmu,” sola grupas dalībnieki.    

2015. gads grupai “Ewert and The Two Dragons” ir bijis produktīvs un ļoti veiksmīgs. Gada sākumā ierakstu kompānijas “Warner” paspārnē tika laists klajā viņu trešais solo albums “Circles”, mūziķi devās koncertēt ASV un Eiropā, kā arī ar panākumiem uzstājās mājās Igaunijā un kaimiņvalstīs. Tagad “Ewert and The Two Dragons” ir nolēmuši spert soli tālāk un 22. martā pirmo reizi uzstāties ar savu solo koncertu Tallinas arēnā, taču pirms tam piestās uz savu pirmo koncertu Cēsīs.   

2007. gadā dibinātais mūzikas klubs "Fonoklubs" atrodas Cēsīs, kur regulāri piedāvā gan dzīvās mūzikas koncertus, gan citus kultūras pasākumus. Starp "Fono" organizatoru rīkotajiem notikumiem ierindojas bijušais mūzikas un sporta festivāls "Fonofest", brīvdabas divu dienu pasākums "Fono Cēsis", kā arī citi. “Fono” organizatori sola, ka jau tuvākajā nākotnē kluba programmā ir sagaidāmi interesanti papildinājumi. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.