ZIŅAS

Event Relentless no Somijas koncertēs Republikā

Republika 09.01.2020. 09:46
10. janvārī klubā "Republika" viesosies modern metal grupa no Somijas „Event Relentless”, lai prezentētu savu jauno pilnmetrāžas albumu „Circle”.

Grupa ir dibināta 2013. gadā. Līdz šim „Event Relentless” ir uzstājušies 13 dažādās valstīs un ir snieguši vairāk nekā 100 koncertus, kā arī  izlaiduši  3 EP – „Cold Black November", "Under Ice" (Inverse Records) un „Event Relentless" (Inverse Records).

Šajā Baltijas mini tūrē, kopā ar „Event Relentless”, dosies pašmāju modern metal / metalcore grupa „Mindesign” un viesi no Lietuvas – alternative metal grupa „Anaphora”.

„Mindesign” savu darbību aizsākuši 2015.gadā un līdz šim izlaiduši albumu “Filth” un 3 singlus. „Mindesign” ir grupa ar plašu perifērisko skatījumu uz žanru dažādību, bezbailīgi skar aizskarošas tēmas un miksē nesaderīgus žanrus.

 

Alternative metal grupa no Lietuvas „Anaphora” ir dibināta 2015. gadā. Pagājušā gada februārī  grupa laida klajā savu debijas albumu „Illusion”.

 

Klubs „Republika”, Mazā pils iela 11

Koncerta sākums: pl. 21.00

Ieejas maksa:  5 eiro

Organizē „THP Production”

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.