ZIŅAS

Eschatos prezentēs jaunāko albumu MÆRE

Eschatos 11.12.2017. 13:05
14. decembrī "Ģertrūdes ielas teātrī" pašmāju melnmetāla apvienība "eschatos" svinēs ieraksta "MÆRE" izdošanu

Koncertā uz skatuves grupai eschatos pievienosies arī perkusionists un grupu Omerta un Afroambient dalībnieks Einārs Latiševs, kurš piedalījās jaunā ieraksta tapšanā. Ģertrūdes ielas teātrī apmeklētājus sagaidīs tēlnieces Gundegas Evelones skulptūru izstāde, savukārt bārā būs pieejams par godu šim albumam nosauktais alus Hypnos no alus darītavas Alķīmiķis. Kā īpašie viesi uzstāsies grupa Das Sonntags Legion, kurā apvienojušies dalībnieki no tādām grupām kā Soundarcade, Tesa, Inokentijs Mārpls un citām.

Ierakstā MÆRE apkopotas divas dziesmas Luminary Eye Against the Sky un The Night of the White Devil (Part I, II & III), kuru kopgarums ir mazliet vairāk kā 23 minūtes. Ieraksts tapis Latvijā, Hodila Record” un eschatos studijās, to miksējis Mārtiņš Platais un UxCx Productions, bet masterēšanu veicis atzītais zviedru mūzikas producents Dens Svano (Dan Swanö). albuma vizuālo noformējumu veidojusi franču māksliniece Vita Ivantcha. Dziesmai Luminary Eye Against the Sky drīzumā gaidāms arī videoklips, kurā galveno lomu tēlo aktieris Juris Strenga.

 

Grupa izveidota 2012. gadā un līdz šim izdevusi 2 albumus – Hierophanies (2013) un The Grand Noir (2015), ko augsti novērtējuši tādi pasaulē pazīstami smagās mūzikas portāli un blogi. Albums The Grand Noir sadarbībā ar ASV ierakstu izdevniecību Flesh Vessel izdots arī vinila formātā. Apvienībā eschatos darbojas Kristiāna Kārkliņa - vokāls, Edgars Gultnieks - ģitāra, Mārtiņš Platais - ģitāra, Tomass Beķeris - bass, Edvards Percevs - bungas, Marko Rass – taustiņinstrumenti.

Durvis plkst. 19:00, koncerta sākums plkst. 19:45.
Biļešu cena 5, pasākuma dienā 7 eiro.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.