ZIŅAS

Eschatos izdod un prezentē otro studijas albumu “The Grand Noir”

Eschatos 28.05.2015. 13:55
Piektdien, 29. maijā klubā Depo Latvijas melnmetāla apvienība Eschatos prezentēs savu tikko klajā nākušo albumu “The Grand Noir”.

Kā stāsta grupas dalībnieki, šajā ierakstā lielāku lomu spēlē improvizācija un vairāki iepriekš neizmantoti elementi kā perkusijas, sintezatori un pūšaminstrumenti, taču šis albums saglabā daļu iepriekšējās noskaņas un grupai ir secīgs iepriekšējā ieraksta turpinājums.

Darbs pie jaunā albuma ilga vairāk kā gadu. Līdzīgi kā grupas debijas albums “Hierophanies” (2013), arī šis ieraksts tapis pašu spēkiem, lielāko daļu materiāla ierakstot grupas privātajā studijā. Šoreiz grupai pievienojies arī taustiņinstrumentālists Marko Rass, papildinot albumu ar atmosfēriskām pasāžām. Albuma diska versijā iekļauta papildu kompozīcija – kaverversija apvienības Silencer dziesmai “Sterile Nails and Thunderbowels”, kas ierakstīta Hodila studijā Valmierā. Šai kompozīcijai drīzumā tiks izlaista arī video versija.

Īpašu pateicību par pašaizliedzīgu darbu grupa izsaka Guntim Podvigam, kurš piedalījās albuma miksēšanā un albuma vizuālajam māksliniekam Jānim Burmeisteram (Tesa, Rīgas Tinte). Albumu māsterēja Ģirts Laumanis (Hodila Records).

Eschatos iepriekšējais ieraksts “Hierophanies” saņēma teicamas atsauksmes no visas pasaules, to starpā ievērojamiem smagās mūzikas medijiem, izceļoties ar svaigu skaņu un unikalitāti. Albums kasetes formātā tika izdots arī Amerikas Savienotajās Valstīs. Tāpat “Hierophanies” ieguva balvu vietējās smagās mūzikas aprindās kā gada metālmūzikas ieraksts, kā arī tika nominēts Mikrofona gada balvai, kā labākais smagā roka un metāla albums.

 

Lasi vēl

Komentāri

Turbo!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.