ZIŅAS

Enhet mežā gatavo jaunu albumu

ENHET . 02.09.2012. 15:38
Cēsu hardcore/metal apvienība Enhet šīs vasaras nogalē sola izdot otro, pie īstas dabas rakstīto, albumu.

Kopš Enhet debijas albuma Check The Foundation izdošanas ir pagājuši četri gadi, kas grupai ir bijis gana ilgs laika posms, lai sagatavotu jaunas dziesmas un nobriestu otrā albuma izdošanai.

Grupas basģitārists Mārtiņš Brants atklāj, ka jau šīs vasaras sākumā Cēsu grupa kolektīvi pameta ikdienas rutīnu, dodoties uz mežu Kuldīgas rajonā, krietnā attālumā no civilizācijas, kur mierā, klusumā un pašu improvizētā studijā ierakstīja jaunāko materiālu:

„Izlēmām, ka nevēlamies albumu rakstīt studijas telpās, kas zināmā mērā ierobežo un uzdzen depresiju, tāpēc devāmies uz mežu pie īstas un klusas dabas, kur domājām tikai par albuma tapšanu, spēlēšanu, kā arī nedaudz zveju. Ticu, ka atmosfēra būs jūtama arī gala rezultātā. Kopā spēlējam jau vairāk kā vienpadsmit gadus – šajā laikā skanējums ir mainījies un attīstījies. Arī šoreiz varam solīt gan eksperimentus, gan izmaiņas.”

Lasi vēl

Komentāri

sirmais gulbis 04.09.2012. 10:14
Studija meža vidū? Rezultātā varētu rasties episki pagan-hc skaņdarbi! :D Dodiet āra pesonus!
sazāģēs pāris koka diskus mežā. gaidam.
Metalkoors 04.09.2012. 14:37
Vajag vairāk video! ;D
Putnu vērotājs 04.09.2012. 15:28
vajag vairāk malkas :D
tādi izrādās arī vēl eksistē

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.