ZIŅAS

"Enhet" Eiropas koncertu sēriju noslēgs Cēsīs

Alternative.lv 03.10.2013. 15:01
Cēsu metalcore apvienība "Enhet" 18. oktobrī "Fonoklubā", dalot skatuvi ar Somijas "Khroma" un pašmāju "Omerta", noslēgs divu nedēļu garo Eiropas turneju, ko Varšavā uzsāk jau piektdien, 4. oktobrī.

Savas Eiropas koncertu sērijas ietvaros "Enhet" prezentēs jaunāko albumu, viesojoties Polijā, Vācijā, Holandē un Ungārijā, savukārt tūri noslēgs savās mājās "Fonoklubā", kur kompensēs augustā atcelto uzstāšanos. 

Cēsu koncertu papildinās instrumentālais trio "Omerta", kas ir viens no pašmāju smagās mūzikas jaunatklājumiem. Tāpat 18. oktobrī uz skatuves kāps Somijas elektro/ambient smagā apvienība "Khroma", kas Latvijā viesosies jau atkārtoti, un arī šoreiz sniegs vairākas uzstāšanās. 

Atgādinām, ka "Enhet" ir viena no Baltijas vecākajām eksistējošajām metalcore/hardcore apvienībām, kas šogad svinēja savu 12. jubileju, prezentējot tās otro studijas albumu "Keep It Clear", ko ir iespējams iegādāties iTunes, Spotify, Amazon un citos mūzikas straumēšanas servisos. 

Par grupas aktivitātēm turnejas laikā iespējams sekot līdzi tās facebook lapā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.