ZIŅAS

Elkupe tuvojas pavasarim ar „Uzaust”

Elkupe 05.03.2013. 20:06
Noslēdzoties „Ziemas festivālam” Siguldā, 9. martā mūsdienu tautas mūzikas projekts Elkupe laidīs pasaulē ierakstu „Uzaust”.

Uzaust” ir skaņu rakstu telpa. Ierakstā meditatīva vienkāršība saplūst ar laikmetīgo rokmūziku, latviešu tautas skaņu un vizuālajiem kodiem, eksperimentālo mūziku un dzeju. Šo elementu kopstraume atklāj daudzās attīstītās kultūrās sastopamo Saules ceļa mītu. Latviešu kultūrā šī mīta atveids visredzamāk izpaužas Lielvārdes jostas rakstu ainavā.

Ieraksta tekstuālo gultni veido trīs paaudžu autori – Knuts Skujenieks, Edvīns Raups un Andris Habermanis. Prezentācijas koncertā piedalīsies mūziķi no grupas TESA, Imants Daksis un citi.

Pasākuma sākums 20:00, Siguldas novada Kultūras centra kinozālē (Pils ielā 10). Pirms koncerta Anša Epnera leģendārā dokumentālā filma „Lielvārdes josta”. Ieeja brīva. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.