ZIŅAS

"Electric Lady" nakts klubā "A Nice Place"

Electric Lady 10.12.2014. 14:20
13. decembrī kopā ar grupām Crow Mother, Monro un Crazy Strawberry bārā ”A Nice Place” savu 21.dzimšanas dienu svinēs Electric Lady!

Pašmāju rokgrupa "Crow Mother" vienmēr pārsteidz savus klausītājus ar ritmiskiem un atmiņā paliekošiem meldiņiem. Acīm spīdot un strāvojot pozitīvismu, koncertos priecē gan fanus un atbalstītājus, gan klausītājus, kam varbūt cits žanrs tuvāks. Savu radošo darbību grupa uzsāka 2012.gada nogalē un pirms gada izdeva debijas albumu „Changes”. „Crow Mother” klausītāju iemīļotākās dziesmas - „Sugar, Blood And Vine”, „Smile Like You Care” un „White Devil”.

Leģendārā latviešu smagā metāla, hārdroka grupa „Monro”, kapteiņa Edgara Priedīša vadībā, trauks pūlim cauri ar „100 000 voltu” rokenrola dzinējspēku, un priecēs klausītājus ne tikai ar „Smagajām apkaltajām durvīm”, bet arī ar ko jaunāku – „Paņem Viskiju Līdz”. Grupa dibināta 1988. gadā, taču piedzīvojusi dalībnieku maiņu un nesen atsākusi aktīvu un radošu darbību ar jaunu sastāvu. Paldies, protams, burvim par atvērtām durvīm – It’s gonna be still hard and heavy!

Mūs priecēs arī Liepājnieki – „Crazy Strawberry”. Spēlē ātru un vienkāršu pankroku ar pop-panka elementiem un pārsteidz klausītājus ar enerģisku sniegumu.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.