ZIŅAS

Edavārdi, Oranžās brīvdienas un 8 dīdžeji – Fonoklubs svinēs jubileju

Alternative.lv 27.09.2019. 17:03
Ar divu dienu svinībām svinīgā gaisotnē, 11. un 12. oktobrī Cēsu Fonoklubs atzīmēs savu vienpadsmito dzimšanas dienu. Nogales gaitā klubā norisināsies bezmaksas koncerti, kuros uzstāsies izpildītājs Edavārdi, grupa Oranžās brīvdienas un astoņi dīdžeji.

Piektdiena iesāksies ar mūziķa Edavārdi koncertu, kurš pērnajos gados viesojies gan klubā, gan festivālā Fono Cēsis. Savukārt par muzikālo noformējumu 11. oktobra naktī gādās “Fono” dīdžeju brigāde jeb kluba rezidenti un tuvākie draugi, kuru starpā Mārtiņš Pavasaris, dj Zīle, Reinis Reķis, diskotēka 'Šmārcis piedāvā…', Jānis Vīksna, dīdžejs Radikālis un dj Winamp.

Savukārt sestdien par ballīti rūpēsies turbo-folk apvienība Oranžās brīvdienas, kā arī dīdžejs All-Viss.

"Dzimšanas dienā mums ir svarīgi piedāvāt koncertus no mūziķiem un dīdžejiem, ko varam uzskatīt par saviem draugiem, tāpēc īpašs paldies gan izpildītājiem, gan dīdžejiem, ka piekrita šajās dienās svinēt kopā ar mums" pastāstīja Fonokluba programmas direktors Marts Sildniks.

Ieturot iepriekšējos gados iedibināto tradīciju, Fonoklubs aicina apmeklētājus ievērot svinīgu dress-code.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.