ZIŅAS

Dzelzs vilks, The Swamp Shakers, Dons un citi Zelta Mikrofona ceremonijā

Zelta Mikrofons 11.03.2016. 13:54
15. martā Latvija Nacionālajā operā 20 reizi tiks pasniegtas Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta Mikrofons".

 „Zelta Mikrofons” ceremoniju vadīs vienmēr atraktīvais un asprātīgais Andris Freidenfelds, un tajā uzstāsies aktuālākie un spilgtākie šī brīža pašmāju mūziķi un grupas, kas būs parūpējušies arī par vairākiem pirmatskaņojumiem. Uz Latvijas Nacionālās skatuves kāps The Sound Poets, DAGAMBA, grupa Framest, Jūras akmentiņi, Ozols, Līvi un Buks, grupa Ryga, Dons, grupa Musiqq, Aminata, grupa Dzelzs vilks, kā arī grupa The Swamp Shakers, īpaši godinot mūžībā aizgājušo rokenrola leģendu Pitu Andersonu, kam šogad piešķirta balva par mūža ieguldījumu.

Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas „Zelta Mikrofons” 20. jubilejas gada ceremonijā Latvijas Nacionālās operas skatuve piedzīvos vēl nebijušas pārmaiņas, par ko parūpējies scenogrāfs Kristaps Skulte. Par to skatītāji varēs pārliecināties pārraidē no Nacionālās operas kanālā „LNT” plkst. 21:00 un no plkst. 19:10 tiešraidē Kanālā 2 un portālos TVPlay un Skaties.lv.

Lūgto viesu vidū būs visi nominētie mūziķi, žūrijas komisija, Latvijas prominences un ārvalstu viesi, tai skaitā pasaules lielākās ierakstu kompānijas Universal Baltijas reģiona ģenerālmenedžeris Petri Mannonen un viesi no Igaunijas producentu apvienības.

Mūzikas ierakstu Gada Balvas "Zelta Mikrofons" nominanti":

Alternatīvais un indie mūzikas albums:

Gaismas lādiņš – Laika Suns
Sazaroto taku dārzs – Sigma
Priekšnojautas – Gaujarts
Tilti – Oranžās Brīvdienas
Scream, breathe, cry – Rihards Lībietis

Roka un metāla mūzikas albums:

CiparuPasaule – AlisP
Crown Of Seven – Omertà
Senprūsija – Skyforger
LP – Laime Pilnīga
Tup’n Turies – Inokentijs Mārpls

Labākā Debija:

Sazaroto taku dārzs – Sigma
Inner voice – Aminata
Electric Combo koncerteksāmens mūzikas namā Daile - Electric Combo
Mellowing – The Pink Elephant
Pyro trees – Pyro trees


Gada labākais albums:

Senprūsija – Skyforger
Pulsē – The Sound Poets
Sazaroto taku dārzs – Sigma
Viņa – Zāle
7 soļi svaiga gaisa – Prāta vētra


Kategorijā "Labākais tautas un pasaules mūzikas albums" starp nominantu piecienieku iekļuvusi grupa Zāle un ieraksts "Viņa", savukārt nominācijā "Koncertieraksta video" uz apbalvojumu pretendē Skyforger un "Senprūsija Live".

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.