ZIŅAS

„Dust Devil Drive” piedāvā jaunu dziesmu

„Dust Devil Drive” menedžments 02.01.2014. 17:19
Grupa „Dust Devil Drive” klausītāju vērtējumam nodod savu jaunāko dziesmu „Unicycle”

Grupa „Dust Devil Drive” izveidota Rīgā, 2012. gada rudenī. 2013. gada decembrī ar īpašu koncertu un jaunās dziesmas prezentāciju nosvinēta grupas pastāvēšanas gadadiena, kas vienlaikus iezīmē došanos muzikālas daudzveidības virzienā līdz ar izmaiņām sastāvā. Pašlaik grupā darbojas pieci mūziķi: Ralfs Alsiņš (vokāls), Jānis Kalvāns (ģitāra, bekvokāls), Dāvis Vītums (ģitāra, taustiņi), Ģirts Kumeliņš (bass) un Rūdolfs Latišenko (bungas).

Tuvākajā laikā grupa būs sastopama mini-koncerttūrē kopā ar somu mūziķiem „The Empire Strikes”, uzstājoties 2. janvārī Rīgā, „Nabaklab”, 2. janvārī Liepājā, klubā „Fontaine Palace” un 3. janvārī Valgā (Igaunija), „Rockiklubi”.

„Unicycle” ieraksts veikts 2013. gada decembrī, Kārļa Šteinmaņa studijā Rīgā. Miksējis un māsterējis Kārlis Šteinmanis.

Vairāk informācijas par grupu - dustdevildrive.com

 

Lasi vēl

Komentāri

Neslikta them crooked vulturs logo kopija.
apsveicu ar stulbu un bezjēdzīgu nosaukumu!
Kā teiktu Henrijs Rollinss - Christian rock is there for you:
youtube.com/y2q5L8kUOtA
Piedod, Kristu, bet Jēzus un co. klausās black metālu. Tu neesi savējais.
Mortimers 04.01.2014. 21:54
Mīļš paldies par vēl vienu grupu, kas sāk ar 1000 laikiem sejgrāmatā, ekselenti nodizainētu mājaslapu, fotosesijām, publiski apspriestām svinībām, bet... ne ar mūziku.
skeptiķis 05.01.2014. 23:14
nesaprotu par ko tie 1000 laiki izpelnīti. ļoti neinteresanta mūzika un vokāla akcents nogalina jebkādu blūzroka gaisotni.
Skepses remdēšanai (vai arī nē):
"By complete accident they found out that an old friend of Daves, Ralph Alsiņs, is a great singer with a voice that, at times, reminds you of Johnny Cash and Jim Morrison."
http://dustdevildrive.com/bio/
markszukenbergs 06.01.2014. 14:11
1000 laikus facebookā var dabūt arī ķieģelis vai tavas mammas vecās zeķes. Ir tāda lieta kā facebook ads-samaksā un vnk let the likes roll in. Ir pāris tādas LV grupas kurām ir ļoti daudz laiki (crow mother piem) bet reāli īstā atbalsta nav. Knapi Depo pilnu var pievākt. Sociālajos medijos atbalstītāju skaits korelē savā starpā un ja facebookā ir 1000 bet tviterī knapi 200 tad nu kaut kas tur nav ok, turklāt LV grupai kas pārsvarā uztājas TIKAI LV facebookā komunicēt angliski ir vnk tizli un slikts tonis
Crow Mother spēlē ļoti augstā līmenī. Arī DDD, patiesībā, nav ne vainas. Problēma Latvijas grupām pārsvarā ir ar vēstījuma klāt(ne)esamību. Tais dziesmās vienkārši nav nekā, ar ko klausītājam identificēties.
Rokmūzika mūspusē pamazām pārvēršas par gauži pašapmierinātu vidusšķiras jauniešu, kuriem dzīvē jau viss ir, tikai uzmanības pietrūkst, pašapliecināšanās līdzekli un privilēģiju.
Tas nav tas ceļš, ko gāja Kešs un Morisons. Un vienkārši iemācoties dūdot zemā balsī viņus nav iespējams atdarināt.
Protams, labi ir, ka puiši vispār spēlē un kaut ko dara. Ticu, ka katram cilvēkam iekšā ir sasodīti daudz, ko pavēstīt pasaulei. Gan jau kādreiz.
Adatainis 07.01.2014. 19:36
Vienīgi gribās iebilst par to spēju identificēties, Čibrik - tieši tās virspusējās idejas un dziesmas, ar kurām identificēties var jebkurš, sākot no septītklasnieces, beidzot ar tavu suni, ir raksturlielums, ar kuru atbalstītājus makšķerē šie, tevis aprakstītie, uzmanības kārie jaunieši, hobijmūziķīši. Tā pat, neesmu dzirdējis par daudziem, ar šāda vai citāda veida mākslu saistītiem cilvēkiem, kas savus darbus radītu ar domu "kaut nu viņi uzreiz saprastu manu mesidžu!". Tādā ziņā šajā spēlē noteikti ir uzvarējuši DDD, liekot cilvēkiem just - šajā gadījumā, just dusmas par to, ka tie attiecīgo materiālu nevar nolasīt, tajā neiedziļinoties.
Jā, jā. Kad Maija SIlova izdod dzejas krājumu, tad arī ir vainīgi neizglītotie literatūrkirtiķi un nepieredzējušie lasītāji, kuri nespēj šīs domas lidojumu "nolasīt neiedziļinoties"... Tā pati pašapmierinātās šķiras ideoloģija.
Adatainis 20.01.2014. 19:49
Salīdzināt ar Siju Mailovu jau nu arī ir zaimošana :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.